Otevřené Dveře ke krásnějšímu bydlení – Dveře.cz

Otevřete ty správné dveře – vybízí ústřední slogan e-shopu Dveře.cz – a my se jím rádi budeme řídit. S vybavením bytu nebo kanceláře kvalitními dveřmi a mnoha dalšími praktickými doplňky vám rádi pomohou na Dveře.cz.

 

Sortiment od prověřených výrobců

Internetové obchody vznikají a mizí po tisících, ale jen profesionálové zůstávají. Dveře.cz jsou tu díky nabídce kvalitního zboží od prověřených výrobců již od roku 2005.

Dveře pro každého

V nabídce e-shopu Dveře.cz pro vás připravili široký výběr různých typů interiérových dveří pro váš dům i byt. Navíc za velmi příznivé ceny! Vybírat můžete dveře s prosklením i bez, a to v různých designech. Záleží pouze na vašem vkusu. V nabídce jsou i tolik oblíbené posuvné dveře, shrnovací dveře, a v neposlední řadě i dveře protipožární. Dveře.cz má v nabídce i stavební pouzdra pro vnitřní dveře, díky kterým zjednodušíte ovládání dveří a také ozvláštníte interiér místnosti. Podobný výběr na vás čeká i v kategorii vchodových dveří. V nabídce jsou dveře prosklené i plné.

Schody, kování a další

V nabídce e-shopu Dveře.cz naleznete i mnohem více. Vybrat si zde můžete i stylové kování, které vaše dveře esteticky doladí podle vašich představ, k tomu třeba i kvalitní bezpečnostní zámky. V sortimentu e.shopu naleznete i velký výběr v kategorii schodišť. Připravena pro vás jsou kvalitní italská schodiště, která představují jednoduché moderní řešení za příznivou cenu, nebo šikovná půdní schodiště.

Překvapení pro každého

Dveře.cz si svých zákazníků váží. Proto pro ně připravili speciální akce. Za nákup, v rámci marketingových akcí nebo na veletrzích můžete získat například individuální slevové kupóny.

 

Více informací a kompletní nabídku naleznete na www.dvere.cz