Plastové jímky představují moderní kvalitu

V dnešní době se pro jímky nemusí hloubit velké šachty, stavět bednění a míchat několik metráků betonu. V dnešní době se vyrábějí jímky z kvalitního plastového materiálu. Musíte si ovšem dát pozor, aby materiál, ze kterého je jímka vyrobena, byl opravdu kvalitní. Mnoho výrobců plastových jímek totiž využívá méně kvalitní materiály a postupy, kvůli kterým jímky nejsou dostatečně kvalitní. Raději se spolehněte na kvalitu.
 
  

Jímky Poolone jsou prověřeny několikaletou výrobou a spokojeností zákazníků
Společnost Poolone se na výrobu plastových jímek a septiků soustředí již dlouhodobě. Po dobu působení na našem trhu v této oblasti již nasbírala velké množství zkušeností. Díky těmto zkušenostem nabízí Poolone svým zákazníkům pouze výrobky té nejvyšší kvality. Plastová jímka Poolone představuje ideální variantu pro všechny, kteří hledají kvalitní, spolehlivé, rychlé a cenově příznivé řešení.

jímka

Jaká jímka je vhodná pro vaše potřeby?
Každá domácnost má odlišný počet obyvatel a spotřeba vody je u jednotlivých domácností také individuální. Na výběru správné velikosti opravdu záleží. Při malém rozměru jímky budete muset častěji vyprazdňovat jímku a pokud bude jímka příliš velká pro vaši domácnost, budete zbytečně platit za výrobu většího modelu. Pro výpočet správného obsahu přitom existuje jednoduchá rovnice. Stačí vám pouze vědět počet osob v domácnosti, průměrnou spotřebu vody jedné osoby za den a intervaly vyprazdňování jímky, jaké byste si představovali. Tuto rovnici naleznete také na stránkách společnosti Poolone.

Pro více informací navštivte www.poolone.cz