Podezřele nízká cena skleněného zábradlí s sebou nese i rizika

Na každém trhu se objevuje taková nabídka služeb, o jakou mají spotřebitelé opravdový zájem. Když se tak během jednoho dne stane populární nejlevnější materiál na výrobu skleněného zábradlí, bude se vyrábět po celou dobu, po kterou bude trvat poptávka a to bez ohledu na to, že nesplňuje základní požadavky. I proto je důležité v rámci rekonstrukce nebo výstavby svého domova nepodceňovat kvalitu materiálu i prací, dodržování technologických postupů i prověrku vybraného zhotovitele vašich požadavků.

Skleněné zábradlí není mince, má jen jednu stranu

Každá nabídka, problém i řešení mívají dvě strany mince. Pokud hledáme opravdu kvalitního zhotovitele schodiště nebo zábradlí ze skla, nebudeme přistupovat na nedůstojné kompromisy a minci neobrátíme. Její skrytá strana se většinou snaží udržet cenu co nejníže, i proto, že nerenomovaná společnost nedokáže ničím jiným, než levnou cenou, zaujmout potencionální zákazníky. Životnost takových firem bývá krátká, ale svůj účel splní. Zjednodušeně řečeno, stále se najde velký počet ochotných klientů, kteří dají přednost nízké ceně před kvalitou a na hru se začínající společností přistoupí. Počáteční vítězství, tedy nízká pořizovací cena, je hmatatelná a příjemná. Po pár měsících se však začnou hlásit první problémy a úspora přestává být reálná. Je potřeba zajistit rozsáhlou renovaci všech spojů, případně dokonce došlo ke zdeformování skla a jeho prasknutí. Levná cena, ale odolnost minimální a kvalita projektu po čase používání viditelně pokulhává.

Skleněné zábradlí je výrazně levné? Připravte se na problémy

Ve skleněném zábradlí se mohou velmi rychle objevit trhliny a praskliny přes celou tloušťku vzorku. Výjimka není ani změna vzhledu z důvodu oslepnutí skla v krátkém časovém horizontu. Další problémy mohou způsobit různé projekční nedokonalosti, nesedící díly a znatelné přesahy v místech, kde být nemají. Velká starost je pak nízká kvalita bezpečnosti použitého skla a téměř nulová možnost reklamace nebo řešení opravy. Vyhnout se zbytečným problémům lze jednoduše, pomyslnou minci prostě neobracejte. Vsaďte na jedničku na současném trhu, společnost Equipe.