Rezidence TRIO nabídne opravdu výjimečné bydlení!

Pokud máte i vy vysoké nároky na bydlení, rozhodně by vaší pozornosti neměl uniknout developerský projekt Rezidence TRIO. V rámci projektu totiž vznikne řada moderních bytů v okouzlujícím prostředí. Výstavba projektu vychází z nejnáročnějších podmínek. Čím je tento projekt výjimečný?

 

Luxusní v každém detailu

Rezidence TRIO je projekt, který realizuje developerská společnost DARAMIS GROUP, která se může pochlubit celou řadou úspěšně zrealizovaných projektů a to nejen na území Prahy. Projekt rezidence TRIO bude výjimečný hned v několika ohledech. Postaveny budou tři bytové komplexy – ty hned na první pohled zaujmou originální architekturou. Komplexy nabídnou byty o dispozicích 1+kk až velmi prostorné 4+kk. K bytům budou patřit balkony či terasy nebo předzahrádky. Byty budou luxusní i výbavou. V každém bytě bude laminátová podlaha a vysoce kvalitní dlažba, připravena bude samozřejmě kompletní elektroinstalace a součástí vybavení budou i foliované dveře. Vytápění bytů bude zajišťovat centrální plyn. Veškeré vybavení bude špičkové kvality, takže se můžete těšit na prvotřídní bydlení. Byty budou mít k dispozici také soukromé garážové stání.

 

Bydlení v privátní parku určeno pro náročné

Trio rezidence bude postavena v populární lokalitě Praha 5 – Zličín a to na území soukromého parku. Každý obyvatel rezidence si tak bude užít i krásu okolní přírody. Na své si přijdou hlavně milovníci sportu a bydlení zde jistě nadchne i rodiny s dětmi. Potěší je hlavně moderní dětské hřiště. V blízkém okolí rezidence se navíc nachází restaurace, bary, obchodní centrum, pošta, lékaři a další. Nic tedy ke spokojenému bydlení nechybí.

 

Nové byty Rezidence TRIO budou připraveny k nastěhování začátkem roku 2015! Jejich prodej byl již zahájen. Více informací najdete na www.bytydaramis.cz