Mytí výloh po stavbě, odstranění stržení polepů, folií, silikonů, barvy. Výškové práce Praha 5

Nedávno jsem koupila zavedené kadeřnictví. V této činnosti jsem chtěla pokračovat, protože jsem vyučená kadeřnice. Jen jsem si chtěla svůj podnik pojmenovat po svém a trochu zrekonstruovat. Výloha tohoto kadeřnictví je poměrně velká. Když skončila rekonstrukce, tak bylo potřeba výlohu umýt a také strhnout staré polepy. Pořád jsem si říkala, že nemám šanci to zvládnout. Navíc byla špinavá od betonu a malířské barvy.

Slečna, která pracovala v předchozím kadeřnictví a nyní v tom mém, mi dala kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí výloh, Praha 5 výškové práce. Podle ní s touto firmou mělo předchozí kadeřnictví velmi dobré zkušenosti a spolupráce s ní je naprosto bezproblémová. Po tomto doporučení nebylo nad čím dál přemýšlet. Firmu A SERVIS jsem kontaktovala a vše jim sdělila. Měla jsem strach z odstranění polepů, myslela jsem si, že by to pro ně mohl být třeba problém.

Byla jsem ale ujištěna, že i s nimi si pracovníci této firmy bez problémů poradí. To mě uklidnilo, takže jsme se rovnou domluvili na termínu mytí výlohy. Byla mi sdělena i cena mé poptávky. Bála jsem se, aby to nebyla nějaká závratná částka, ale nakonec to bylo skoro za hubičku. Pracovníci firmy A SERVIS výlohy umyli naprosto perfektně. Polepy odstranili speciálními žiletkami, k jejichž používání jsou dokonce důkladně proškoleni.

Jsou to tedy opravdoví profesionálové. S prvním mytím jsem byla natolik spokojena, že jsem si domluvila i pravidelný interval mytí výlohy. Od té doby k nám pracovníci firmy A SERVIS jezdí vždy na čas a domluvené cykly přesně dodržují. Vyzkoušejte tyto odborníky na slovo vzaté i vy!

 

Prevence nás zachránila. Odstraňování plísně, graffiti. Čištění fasád Praha 7

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti, plísně, čištění fasády Praha 7, nabízí v Praze kvalitní služby v úklidových oblastech a rovněž realizují i odstraňování graffiti a nanáší antigraffiti ochrany. Pokud na budovu, na které se objevilo graffiti, nebyla aplikována antigraffitová ochrana, volí její zaměstnanci následující postup. Na fasádě se snaží o co největší zeslabení vrstvy, do které sprejová barva pronikla. Také hodně záleží na prostupnosti povrchu, které bylo graffiti poničeno.

Zejména u porézních a strukturovaných povrchů, které nebyly ošetřeny antigraffiti nátěrem nastává zásadní problém, protože se barva dostane hluboko do struktury fasády a není tak možné ji úplně odstranit. Proto je mnohem efektivnější takovým potížím spíše předcházet a nechat všechny povrchy, kde hrozí, že by je mohl někdo postříkat spreji, nechat natřít antigraffitovou ochranou.

Tento nátěr je účinnou ochranou, a pokud se na této vrstvě objeví graffiti, půjde prakticky bez problémů odstranit. Já tento nátěr mohu sám všem jedině doporučit, protože jsem si ho nechal sám pro jistotu na budovu naší firmy nanést, abychom předešli nejhoršímu. A graffiti se opravdu jednou na zdech objevilo. Ale díky nátěru od této firmy šlo graffiti bez problémů dolů.

 

 

Tato úklidová firma je opravdu velice spolehlivá a já ji mohu jedině doporučit. Odvádí vynikající služby za poměrně ještě dostupnou cenu. Zaměstnanci firmy jsou velmi slušní a ochotní, takže na této společnosti prostě nenajdu nic, na co bych si mohl stěžovat. Jsou opravdovou špičkou ve svém oboru.