„Zloději, chovejte se u nás jako doma,“ říkají obyčejné dveře

Přemýšleli jste někdy nad tím, že i váš byt se může snadno stát terčem zločinu? A nejde jen o nějakou omšelou frázi, nýbrž o fakt, který nelze za žádných okolností vyloučit. Je jen a jen na vás, zda i váš byt zloději brzo vyberou a „vyberou“ jej, anebo se dovnitř nemají žádnou šanci dostat. Až vás ale vykradou, nestěžujte si…
 
 
 
 
 
  

Lupiči dobře vědí, jak většina lidí přemýšlí
dveřeCo o vás asi říkají obyčejné dveře? Kdo nad kvalitou vchodu do svého domu nebo bytu nikdy nepřemýšlí, řeknou asi jen pramálo. Ostatním lidem – a zlodějům speciálně – mohou říci mnohé. V pohodě se dá odhadnou jejich stáří a kvalita. Navíc i všichni lupiči dnes vědí, že na své bezpečí lidé takřka vůbec nehledí. Lidé svůj domov považují za trezor, který důkladně střeží vchodové dveře.

„Mě se to stát nemůže“
Lidé s oblibou říkají: „Mě se to stát nemůže.“ A ejhle, ono se to prostě jednou stane. A pak už je pozdě. Nemít doma bezpečnostní dveře je jako mít špičkový trezor z nejspolehlivějších materiálů na světě, na kterých je zámek od pokladničky. Bez nadsázky. Budete takto dál riskovat…?

Bezpečnostní dveře vám zajistí klidný spánek
Jde-li o bezpečí, rozhodně jej nedoporučujeme nechávat nějaké náhodě. Právě naopak doporučujeme pořídit si kvalitní bezpečnostní a vchodové dveře, které dovnitř nevpustí nikoho, kdo nemá klíč. Zloděj na ně může jít s čímkoli chce, ale důmyslný systém a pevná konstrukce dveří (spolu s kvalitními zárubněmi) jej dovnitř stejně nepustí. Tedy alespoň v případě bezpečnostních dveří GERDA, SKYDAS, SHERLOCK a NAPAKO. Všechny uvedené dveře mají veškeré atestace, navíc pro značky GERDA a SKYDAS je společnost D&LMont výhradním zastoupením pro ČR.

 

 

 

Více informací a kompletní nabídku společnosti D&L Mont naleznete na www.dlmont.cz