Romantika zrcadel Gaia

Každý interiér je v podstatě tvůrčím prostorem, který si každý přizpůsobuje ke svému obrazu a podle svého vkusu. Někomu se to daří lépe, jiný tápe. Protože jsme ve škole neprobírali předmět „Zařizování domácnosti“, sháníme informace, kde se dá. Ve snaze přispět trochou inspirace pro všechny hledající přinášíme nabídku unikátních zrcadel, která mají dvojí funkci. Dokonale zrcadlí a svou jedinečnou krásou dokáží dodat každé místnosti romantický nádech.

 

Zrcadlo jako umělecký kus
Zrcadla Gaia jsou především určená pro koupelny a haly, ale při troše nápaditosti je uplatníte v podstatě kdekoliv. Jedná se o umělecky zpracované originály, které jsou vyrobeny v dílnách italských mistrů řezbářů. Ti si tajnou technologii výroby a různé řemeslné fígle předávají jako mystérium z generace na generaci. Jejich kreativní zpracování je tak hodnotné, že zastanou i funkci solitéru. Nejlépe se hodí do místností, jež jsou pojaty v zámeckém stylu, ale dobře vyniknou i v moderním interiéru. 

www.asso.cz

Rám z ruky mistra
Rámy zrcadel Gaia jsou převážně z ořechového dřeva. Do každého kusu je napřed vkládána palisandrová vložka, která zamezuje kroucení přírodního materiálu ve vlhkém prostředí. Potom je jemně vybroušen. Následuje napouštění a lakování v několika vrstvách tak, aby povrch byl nakonec hladký jako hedvábí. Některé typy rámů jsou zdobeny plátkovým zlatem nebo stříbrem ve tvaru lístků či květin, jiné jsou dekorovány ruční malbou.  Tak můžete vybírat přesně podle svého vkusu a také ke stávajícímu zařízení vašeho příbytku. 

www.asso.czwww.asso.cz

Řekni mi zrcadlo…
Nejdůležitější vlastností je samozřejmě jiskřivě čisté a dlouhodobé zrcadlení. Pokud si vzpomenete na návštěvu na některém hradě nebo zámku, jistě vám v paměti utkvěla překrásná benátská zrcadla. Ta se k nám dovážela již před staletími a dosud si uchovala svoji bezchybnou krásu. Dosaženo jí bylo metodou postříbření zadní části zrcadel, kterou italští řemeslníci používají dodnes a jíž jsou zpracována také zrcadla z kolekce Gaia.

Nákup takového zrcadla je podobný výběru obrazu v galerii, kdy napřed musíte nechat v sobě proudit své emoce a estetické cítění a podle vzájemných sympatií pak zvolit ten pravý kus, který vás bude denně provázet životem. To správné zrcadlo vás prostě musí oslovit.

Zrcadla Gaia Mobili prodává ASSO s.r.o. v cenách od 9000 do 138000 Kč. Přijďte se podívat do showroomu v Biskupské 8, v Praze 1.

www.asso.cz