Odborníci na čištění zámkové dlažby. Impregnace, podlahy, Praha 3

Často a rádi na zahradě grilujeme. Vytáhneme zahradní nábytek, pozveme pár přátel, není nic lepšího. Bohužel se občas také stane, že na zem ukápne mastnota od grilování. To jsou pak na naší zámkové dlažbě viditelné mastné fleky, které se jen s obtížemi čistí. Vlastně ani vyčistit moc nejdou, nikdy ne úplně. A fleky na dlažbě naše venkovní posezení určitě nezkrášlují. Hlavně manželka se s nimi napoprvé docela trápila, když je nemohla vyčistit. Teď už ale víme, že jediná rozumná volba je úklidová firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., čištění podlah, zámkové dlažby Praha 3, kterou si čas od času na toto čištění zveme.

 

Firmu A SERVIS jsme objevili přes internet, když jsme už ze zoufalství hledali, jak na ten náš zapeklitý problém vyzrát. Nejprve jsme mysleli jen na nějaké rady, které jsme třeba ještě nevyzkoušeli, ale firma A SERVIS nás zaujala víc. Hlavně nás zaujalo, že dokážou zbavit nečistot i betonové podlahy. Na hledání rad jsme se tedy už vykašlali a objednali si služby této firmy. Jejich metoda čištění byla velmi elegantní, netrvalo dlouho a dlažbu jsme měli zase krásně čistou, připravenou na další grilování s přáteli. Od té doby vždy, když je potřeba, službu firmy A SERVIS využijeme, nikdy nás nezklame.

 

Přátelé se samozřejmě divili, jak jsme mastné fleky z naší zámkové dlažby dokázali odstranit. Dali jsme jim na firmu kontakt a oni si její služby také nemohou vynachválit. Firma totiž nečistí jen podlahy, ale v nabídce má i spoustu jiných služeb. Vyzkoušejte a budete spokojeni jako my.

 

Hloubkové, kotoučové a dezinfekční čištění koberců Praha 3

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., přítlakové čištění koberců Praha 3, působí již mnoho let na poli úklidových služeb a nabízí zákazníkům kvalitní strojové čištění koberců, které provádí s pomocí jednokotoučového stroje, dezinfekční chemie a 3 motorového průmyslového vysavače.

Chemická tekutina je nanesena na koberec, který tak zbaví veškerých nečistot a po pár minutách působení je kartáčována kartáčem kotoučového stroje. Kotoučový stoj má 17 cm dlouhé, měkké nylonové štětinky, které se chovají k vláknům koberce velmi šetrně, a tak jej nijak nepoškodí. Žádný jiný čistící stroj neumí tak hloubkově vyčistit koberce a podlahové plochy. Tento rotační stroj vyvine takový přítlak, který dokonale přenese čistící rotační sílu na štětiny nylonového kartáče, který je schopen pomocí štětin proprat každý centimetr koberce do jeho struktury. Hluboko do základu koberce dopraví a zapracuje čistící roztok a na jeho pěně vynese vydezinfikované nečistoty, alergeny a roztoče.

 

 

Dalším prvkem čistícího procesu je renovace vlasu a vláken. Nylonový kartáč češe a staví polehlá a zašlapaná vlákna, takže je každé vlákno opakovaně česáno a provzdušněno a ke každému vláknu a do jeho základu pronikne čistící roztok. Žádný jiný čistící stroj ani metoda toto neumí. Po tomto procesu kartáčování přichází proces vysávání. To se provádí 3 motorovým podtlakovým vysavačem. Vysavač zbaví koberec jak nečistot, tak i vlhkosti, ale i přesto je důležité nechat koberec ještě pár hodin důkladně proschnout, než je uveden do provozu.

Zákazníci by měli vědět, že je potřeba koberce na frekventovaných místech čistit častěji, minimálně 1x do dvou let. Pokud je čištění zanedbáno, je možné, že nečistoty už neodstraní ani A SERVIS a pokud je neodstraní tato firma, tak už žádná jiná konkurenční úklidová firma. Jiná účinnější metoda než rotační čištění jednokotoučovým strojem není dosud vyvinuta.

Čištění koberců provádí jen kvalifikovaní lidé. Zaměstnanci A SERVISU jsou kmenoví a důkladně proškolení. Také vám po čištění poradí, jak se o koberec dále starat. Kvalitní firmu tvoří odborníci ze zkušenostmi a to je doména A SERVISU. Jenom odborník s praxí může dělat řemeslo, kterým strojní čištění koberců a podlah je. Znalost procesů a chemických reakcí dělá v tomto oboru z dlouhodobě zaměstnaných techniků A SERVISU profesionály.