Nakupujte garážová vrata u silných prodejců

 

Při každé koupi garážových vrat je nutné se soustředit především na dva základní fakty. Je nutné, aby prodejce nabízel garážová vrata s vysokou kvalitou. Dále je nutné, aby prodejce měl kvalitní zázemí, široký sortiment příslušenství a servisní tým. Pouze v případě, že prodejce splňuje tyto dvě podmínky, může se prohlašovat za spolehlivého prodejce garážových vrat. Společnost Altoma se mezi spolehlivé prodejce bezpochyby řadí.

 

Kvalitní výrobky jsou základ
garážová vrataO tom, že společnost Altoma má ve svém sortimentu vysoce kvalitní garážová vrata nemůže být pochyb. Její největší část totiž tvoří garážová vrata Hormann. Společnost Hormann je považována za jednu z nejkvalitnějších firem na výrobu garážových vrat nejen u nás, ale i v celé Evropě. S více než 75ti lety zkušeností s výrobou jsou vrata Hormann symbolem kvality. Všechny druhy garážových vrat hormann můžete najít v sortimentu společnosti Altoma.

 

Kvalitní servis je u Altomy také samozřejmostí
Zatímco velké množství konkurenčních prodejců nemá v oblasti servisu a příslušenství téměř žádné zázemí, Altoma je v této oblasti ostříleným profesionálem. Je totiž držitelem certifikátu Jsme držiteli ISO 9001:2009. Tento certifikát je udělován pouze společnostem s vysoce kvalitním servisem pro garážová vrata. V případě společnosti Altoma je tento servis NONSTOP. Kdykoli při výskytu problému můžete Altomu kontaktovat a sdělit svůj problém. Po pracovní době, o svátcích a víkendech můžete volat na automatický servisní dispečink, kde popíšete svou závadu. Obratem vás bude kontaktovat servisní pracovník, který s vámi dohodne nejbližší možný termín odstranění závady nebo vám pomůže vyřešit problém telefonicky.

 

Více informací naleznete na www.altoma.cz