Poradím i dalším. Mytí oken a čištění ve výškách

Před měsícem jsme si pozvali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, která v našem domě provedla čištění koberců a mytí oken. Rozhodla jsem se, že napíši pár řádků, a tím budu jistě inspirovat další zatím „nešťastnici“ o týmu této firmy, který si uměl profesionálně poradit s generálním předvánočním úklidem v našem domě.

 

Já i můj manžel jsme byli mile překvapeni, jak rychle a dobře všechno provedli a okna, která byla velmi znečištěná prachem z protější ulice, se teď lesknou čistotou. Práci měli perfektně zorganizovanou, rychle provedenou, z naší strany byla maximální spokojenost. Chvílemi jsme doslova nevycházeli z údivu, jak jim to šlo od ruky. Na fasádě domu, se nám často objevovali čmáranice místních vandalů a poslední kapka byla posprejované okna v přízemí.

 

Dohodli jsem se s firmou nejen na mytí oken, ale i na odstranění graffiti, na které se mimo dalších služeb tato firma specializuje. Nabízí pro nás zákazníky výhodný kompletní servis v odstraňování graffiti. Toto jsme předtím nikde neobjevili, a proto to byl i dost velký problém  pro nás. Na spodní okna jsme nechali nanést impregnační nátěr GlasProtect – GSP, na zeď jsme nechali dát antigraffitový nátěr a věřím, že máme s manželem na delší dobu po starostech s čištěním vandalských čmáranic. Může též věnovat čas jiné činnosti, než stále odhánět čmáralové.

 

Firmu A SERVIS musím pochválit, nejen za spolehlivou a dobře udělanou práci, ale také za její pracovníky, kteří jsou velmi solidní a pracovití lidé. Žádné zbytečné prostoje, cigaretky rychlovky a svačinky s kafíčkem snad při této práci neznají. Přejeme firmě co nejvíce spokojených zákazníků a sami určitě všem známým doporučíme. Vždyť toto je ta nejlepší reklama a firma může dále prosperovat k naší další spokojenosti. Tak jak se říká „ať se dílo daří“. Jana Vybíralová

 

 

Pozval jsem si profesionály na mytí oken

 

 

Abych sám umyl okna tak, aby byla zářivá, to je nemožné. Jsem dosti samostatný muž, který dokáže jakékoliv domácí práce, ale umývání oken mi prostě nejde. Moje žena chodí do práce a já se starám o děti, takže si najít čas je také téměř vzácné. Domluvili jsme se s manželkou, že si zavoláme firmu, která nám okna umyje.

 

Po pátrání na internetu jsem našel vhodnou firmu na umývání oken. Firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsem si vybral cíleně, aby vzdálenost nebyla příliš vysoká. Když přijeli umývači ze zmíněné firmy, měl jsem velmi příjemný pocit z toho, že jsem si zvolil správně. Kvalitně umyli okna, odstranili pavučiny zvenčí i zevnitř, odstranili nečistoty z rámů oken a parapetů. Nepoužívali žádná leštidla, když jsem se zeptal z jakého důvodu je nepoužívají, bylo mi sděleno, že je to kvůli dlouhotrvajícímu lesku, aby jej mohli zaručit a aby mohli poskytovat mytí oken za lepší cenu.

 

Není třeba okna leštit okenami a jinými čističi, protože samotná suchá bavlněná textilie stačí. Sám jsem si to po jejich doporučení zkusil na zrcadle v koupelně a opravdu se prach tak nezachycuje, jak když použiji leštidla. Skvěle provedená profesionální práce a já si nemohu jejich výsledek vynachválit.