Kalkulačka pro výpočet objemu jímky

Také si chcete doma sami vypočítat objem jímky, kterou zamýšlíte kupovat? Pak využijte tohoto vzorečku, díky kterému budete během pár minut vědět, jak velká jímka bude pro Vás ta nejvhodnější. Tuto jímku v kvalitním provedení si poté můžete ihned objednat díky společnosti Poolone, která se na oblast jímek specializuje již pěknou řádku let. Doma ji pak máte do 3 dnů! 
 
  

Vzorec pro výpočet objemu jímky
Spousta lidí si ráda nejprve vše spočítá a ověří sama, než aby rovnou šli za odborníky. A to je dobře. Zde si můžete snadno vypočítat objem jímky. Vzorec pro výpočet objemu jímky dle českých norem (čl. 5.1. ČSN756081):

V = N x Q x T (akumulační prostor = počet obyvatel x denní spotřeba vody na člověka v m3 x interval vyprazdňování jímky udávaný ve dnech)

jímkajímka

Různé jímky
A pokud již víte, jak si vhodný spočítat objem jímky, nyní Vás mohou zaujmout různé druhy jímek. Základní dělení je na jímky podle tvaru – Poolone dodává na český trh kruhové, hranaté, válcové a plastové jímky atypické. Důležitější dělení je však podle způsobu osazení jímky. První je jímka pro obetonování, druhá jímka pro obsypání zeminou (samonosné) a nakonec dvouplášťová jímka – ty se hodí především do míst, kde se vyskytuje spodní voda.

Jímka do 3 dnů doma! Nevěříte?
Nebaví Vás čekat? Tady budete mít svou jímku doma do 3 dnů! Navíc když na základě Vaší zkušenosti nakoupí některý Váš známý nebo kamarád, dostanete navíc na ruku litr (ano, 1000 Kč odměna za doporučení)! Více informací o jímkách naleznete na oficiální stránce společnosti Poolone

www.poolone.cz.