Vinylové podlahy Supellex: nadčasová kolekce Gerflor DESIGNART

Vinylové podlahy jsou bezesporu příjemné na dotek a výborně izolují teplo z podlahového vytápění. Na trhu s vinylovými podlahami narazíte na mnoho českých i zahraničních výrobců, ale ne každý nabízí to, co výrobce Gerflor. Proč si pořídit podlahovou krytinu právě od tohoto výrobce?

 

Světový výrobce Gerflor

Gerflor je světovým lídrem v podlahových řešeních. V nabídce tohoto výrobce naleznete designové, inovativní a ekologické vinylové podlahy DESIGNART. V současné době působí ve více než 100 zemích světa a neustále vstupuje na nové trhy. Gerflor používá recyklované materiály, které lze i na konci životnosti výrobku dále využít. Vinylové podlahy DESIGNART umožňují volnou pokládku pomocí tzv. click systému i pokládku lepením

 

Kolekce Gerflor DESIGNART 

Pojďme se podívat na to, jaké kolekce vinylových podlah nám výrobce Gerflor přináší. Všechny pořídíte v prodejnách Supellex, kde vám s výběrem dekoru pomohou zkušení pracovníci.

 

Vinylové podlahy DESIGNART Home

Tato kolekce je určena na podlahy ve vaší domácnosti a ukotvuje se celoplošným lepením. Vybírat můžete ze 14 dekorů dřeva a 4 dekorů dlažby. Dostatečná nášlapná vrstva o síle 0,3 mm je odolná vůči poškrábání a tlumí kročejový hluk. Kolekce DESIGNART je vhodná do každé místnosti, i do vlhkých prostor a do místností s podlahovým topením.

 

Vinylové podlahy DESIGNART Home Click

Tato kolekce do bytových prostor má zámkové spoje pro snadnou pokládku bez lepení. Splňuje požadavky všech domácností a umožňuje rychlou montáž a demontáž pomocí zámkového systému LOCK. V rámci kolekce DESIGNART Home Click máte na výběr z 14 dekorů dřeva a 4 autentických dekorů dlažby.

 

Vinylové podlahy DESIGNART Traffic

Výrobce Gerflor přináší kolekci DESIGNART Traffic pro bytové i komerční prostory. Svou domácnost, kancelář nebo provozovnu můžete ozdobit jedním z 15 dekorů s imitací dřeva nebo jedním dekorem kamene. Nášlapná vrstva 0,55 mm tlumí kročejový hluk. Tato kolekce je ideální do jakéhokoliv prostoru včetně vlhkého interiéru. Podlaha je 100 % recyklovatelná.

Vinylové podlahy DESIGNART Traffic Click

Kolekce DESINGART Traffic Click má praktické zámkové spoje neboli tzv. click systém. Díky nášlapné vrstvě 0,55 mm můžete vinylovou podlahu použít v domácnosti i v zatěžovaných komerčních prostorách. Pokládka je rychlá a případná demontáž zabere minimum času. Kolekce obsahuje 15 dekorů dřeva a 1 kamenný dekor.

Více na: www.gerflor-podlahy.cz

https://www.supellex.cz/vinylove-podlahy-designart

 

Vlastnosti vinylových podlah Gerflor

Všechny čtyři kolekce DESIGNART dodají šmrnc a lesk vašemu interiéru. Jednoduše se pokládají, mají komfortní povrch a působivé dekory a respektují životní prostředí. Variabilita pokládky umožňuje zvolit, zda budete podlahu celoplošně lepit nebo ji pokládat plovoucím systémem. Kolekce DESIGNART jsou odolné proti poškození, snesou i vyšší zátěž a zaujme vás na nich reálná povrchová struktura.

Vinylové podlahy Gerflor jsou hygienické, antistatické, zdravotně nezávadné a netoxické. Ať už máte rodinný dům, panelákový byt nebo chalupu, vinylové podlahy DESIGNART jsou vhodné do všech obytných místností a komerčních objektů.