Chcete do domácnosti dveře, které nepřekáží?

Máte v domácnosti problém s dveřmi, které chcete mít otevřené, ale zbytečně ubírají místnosti prostor a brání v pohybu? Tento problém můžete vyřešit velmi jednoduše. Stačí si pořídit stavební pouzdra JAP. Díky těmto pouzdrům vám již otevřené dveře nikdy nebudou překážet.


Dveře se budou zasouvat do zdiva

Stavební pouzdra JAP vám pomohou osadit dveřní rámy a dveře do zdiva tak, aby se dveře následně mohly zasunout přímo do zdiva. Díky tomuto unikátnímu způsobu otevírání dveří najednou budete mít v interiéru mnohem více prostoru a dveře vám nikde nebudou překážet. Tyto stavební pouzdra JAP se vyrábí ve variantách pro zděné příčky i pro stěny ze sádrokartonu. Může si je pořídit opravdu každý.

Nezáleží na tom, jak chcete dveře otevírat. JAP jsou tu pro všechny!

Jestli chcete dveře otevírat doprava nebo doleva, jestli chcete mít dveře jednokřídlá nebo dvoukřídlá je úplně jedno. Stačí si jen vybrat to správné stavební pouzdro JAP. Nejjednodušším modelem jsou JAP 700 – standard. Jedná se o kapsu pro jednokřídlé dveře, které se jednoduše odsunou. Pro dvoukřídlé dveře máte na výběr více variant. Jedná se o modely JAP 710 – Komfort, JAP 720 – Unibox a o JAP 730 – Paralel. Každý z těchto systémů má své specifické způsoby otevírání a je pouze na vás, který model vám bude více vyhovovat.

Kompletní informace získáte na www.vase-pouzdra.cz.