Terasa ze dřeva má svůj půvab i kvalitu

 

Terasy u rodinných domů jsou považovány za ideální místo k odpočinku a relaxaci. Nejdůležitějším a nejvíce namáhaným prvkem všech teras jsou právě podlahy. Podlahy u teras se v současnosti mohou vyrábět z mnoha rozlišných druhů materiálů. Největší oblibu a také výhody si ovšem zachovávají dřevěné terasy.

 

Žádná náhražka ani imitace vzhledu a výhod přírodního dřeva nedosáhne

I když v dnešní době existuje velká nabídka materiálů, které dokáží dřevo napodobit, jedná se pouze o imitaci dřeva. Většinou jsou takové materiály vyrobeny z plastů a nemohou dosahovat očekávaných kvalit. Ani povrchová úprava není taková, abyste nedokázali poznat rozdíl. Na výrobu teras u rodinných domů může být využito hned několik druhů dřevin a nechybí ani ty exotické. Jen musíte najít pro tyto práce opravdové specialisty.

 

 

Specialistou na dřevěné terasy je ETOILE s.r.o.

Společnost ETOILE s.r.o. je na výstavbu dřevěných teras specialistou již od roku 1992, kdy vznikla spojením dvou osvědčených a zkušených subjektů. Plánování a výstavba dřevěných teras patří mezi hlavní specializace této společnosti. Kromě toho dokáží profesionálové této společnosti také vyrábět zakázkový nábytek a dřevěné schodiště. Vše z vysoce kvalitních dřevin, což je samozřejmostí i pro dřevěné terasy. Práce nejsou dokončeny, dokud není opravdu dokonalý každý detail na terase.

 

Exotické dřeviny jsou na terasy ideální

Na rozdíl od dřevin, které jsou na našem trhu běžně k sehnání, přináší využití exotických dřevin na terasy velké množství výhod. Mezi nejdůležitější výhody patří především odolnost způsobená tvrdostí dřeva, zajímavější struktura dřeva, nízké nároky na údržbu, dlouhá životnost a mnohé další. Společnost ETOILE s.r.o. vám nabízí výstavbu teras z těchto materiálů.

 

  • Jatoba – Střední a rovníková Amerika
  • Ipe – Střední Amerika, Jižní Amerika
  • Cumaru – Střední Amerika a tropická Jižní Amerika
  • Teak – Střední Amerika, Jižní Amerika
  • Merbau – Jihovýchodní Asie a Oceánie

 

Kompletní informace o nabídce a materiálech najdete na www.etoile.cz.