Truhlářství Nenadál – specializují se i na špaletová okna!

Funkční okna jsou pro spokojené bydlení zkrátka nezbytná. Proto se při jejich kupování vyplatí obrátit se na renomované truhlářské firmy, u kterých máte jistotu kvalitně odvedené práce. Jednou z nich je i tradiční česká firma – Truhlářství Nenadál, která umí vyrobit i velmi zajímavá špaletová okna!

Historická okna v moderním kabátě
Špaletová okna jsou ta, která jsou určena převážně do historických budov a objektů v památkových zónách. V Truhlářství Nenadál umí vyrobit špaletová okna jako věrné repliky těch stávajících. Navíc k tomu používají nejmodernější metody, takže okna kromě dokonalého historického vzhledu budou mít i velmi dobré vlastnosti. Materiály, které jsou pro výrobu špaletových oken použity, jsou certifikovány a schváleny zkušebnou. Do nových špaletových oken lze samozřejmě použít i stávající kování z původních oken, které se po celkové repasi nadále využívají.

truhlarstvi.nenadal.cz

Moderní eurookna nejsou problém
V Truhlářství Nenadál se specializují také na výrobu moderních eurooken. Vyrábí eurookna IV68 a IV78 soft line. U těchto oken si dokonce můžete zvolit typ dřeviny. V nabídce je smrk, meranti, dub nebo borovice. Všechna vyrobená eurookna navíc u Truhlářství Nenadál osazují špičkovým celoobvodovým kováním značky MACO a povrchová úprava na oknech je třívrstvý systém od firmy ZOWOSAN. Okna jsou díky tomu maximálně funkční a odolná.

Truhlářství jak má být
Historie Truhlářství Nenadál je více než stoletá. Díky tomu vám nyní mohou nabídnout nejen opravdu kvalitní okna, ale objednat si u nich můžete i moderní dřevěný nábytek (i ten atypický), dveře, pergoly, ploty, schody, kuchyně a další.

Kompletní nabídku najdete na truhlarstvi.nenadal.cz