Pomoc po záplavě, čištění, sanace, dezinfekce, likvidace plísně, řas, sporů. Proti plísňové nátěry Praha

Bydlíme v záplavové oblasti a před dvěma lety jsme byli vytopeni. Zřejmě jsme neúplně vysušili zdi, protože se nám neustále objevuje plíseň v různých částech našeho domu. Vyzkoušeli jsme už různé přípravky na odstranění plísně, dokonce jsme malovali, ale plíseň si vždy našla cestu zpět. Nebylo zdravé žít v takovém domě plném plísně. Já například i tak dost trpím různými alergiemi a tohle mi rozhodně nepřidalo. Chtělo to odbornou pomoc. Poptali jsme se pár sousedů, jak si po povodních vedou oni ohledně navlhlých a plesnivějících zdí a dozvěděli jsme se, že účinnou pomoc dokáže zajistit jedna úklidová firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., sanace, likvidace, dezinfekce plísně Praha.

 

Paní z A SERVISU byla po telefonu velmi příjemná a dohodli jsme si s ní termín čištění. Nečekali jsme ani dlouho a přišel den D. Bylo potřeba ošetřit zdi celého sklepa a ve většině místností v prvním patře, takže práce měla firma dost. Zajímalo nás, jakou techniku pracovníci firmy použijí. Na odstranění plísně měli speciální nátěr, který ochrání zdi před plísní až 6 let, omezeně až 10. Případně na 2 roky máme záruku. To znělo dobře. Nátěr nepoškodil malbu a nezapáchal. Plíseň byla pryč. Je to už nějaký měsíc a stále se neobjevila. A s mou alergií se to taky o hodně zlepšilo.

 

Firmu A SERVIS si nemůžeme vynachválit. V naší čtvrti pomohli již více rodinám a my je doporučujeme dalším. Profesionální práce a přístup zaměstnanců firmy je k nezaplacení. Sami bychom se plísně takto asi zbavit nedokázali.

 

Strojní rotační, dezinfekční čištění, tepování čalounění a koberců Praha

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., tepování, čištění koberců Praha, se již mnoho let zabývá kvalitou čištění koberců. Vyzkoušela mnoho metod, aby mohla zákazníkovi nabídnout nejkvalitnější čištění a tepování koberců Praha. V dnešní moderní době je nejkvalitnější prověřená a vyzkoušená strojová metoda čištění koberců. Tato metoda nabízí důkladné a dezinfekční vyčištění koberce. Pokud nevyčistí A SERVIS touto metodou váš koberec, tak už žádná firma. Tato metoda je natolik kvalitní, že pokud existuje možnost koberec vyčistit, tak rotační kotouč si s ním vždy poradí.

 

Pokud je koberec znečištěn za hranici možné vyčistitelnosti, pak si s ním skutečně už nikdo, ani žádná  jiná firma neporadí. Je proto také důležité, aby bylo o koberec pečováno častěji, zvlášť pokud je velmi vysoce zatěžovaný (v restauracích, u vchodů do firem, v klubech, atd.). V tomto případě doporučují pracovníci A SERVISU nastavit si interval servisního a generálního čištění minimálně 1x do dvou let. Pracovníci A SERVISU jsou velmi flexibilní, proto nemusíte mít obavy z omezení provozu vaší provozovny. Čištění a tepování koberců v Praze je prováděno mnoha zákazníkům i po pracovní době provozoven, restaurací, atd. Je-li rozloha koberce velká, tak se pracuje ve skupinkách.

 

 

Čištění koberců a tepování koberců je realizováno za pomoci kvalitní chemie. Tato chemie je dezinfekční, velmi účinná a dokáže odstranit veškeré nečistoty ze struktury koberce, včetně roztočů a škůdců. Chemie se nechá chvíli účinkovat tak, aby tyto nečistoty na sebe navázala, poté je napěněna a rozkartáčována pomocí kotoučového stroje. Kotoučový stroj se ke koberci chová velmi šetrně, má totiž měkké štětinky, které i po důkladnějším kartáčování vlákna koberce nijak neponičí a neznehodnotí. Rozkartáčovaná chemie je následně odsáta vysoce výkonným vysavačem. Jen tak je koberec zbaven nečistot a vlhkosti.