Skleněné zábradlí je o eleganci a stylovém vzhledu

Majitelé rodinných domů se při výstavbě schodiště musí zároveň zaměřit na bezpečnost jeho využívání. K tomuto účelu slouží schodišťové zábradlí, které poskytuje nejen oporu při chůzi, ale brání před případným pádem a zranění osob. V minulosti se při výstavbě zábradlí využívalo standardních materiálů, mezi kterými se nejčastěji objevovalo dřevo a slitiny kovů. Exteriér pak nabízel cestu k využití přírodního kamene.

V současné době se tyto možnosti rozšířily a kromě výše uvedených možností, se před námi objevuje momentálně nejvíce vyhledávaný materiál a tím je sklo. Skleněné zábradlí je populární nejen u samotných klientů, ale zároveň se k jeho přednostem stále častěji přiklánějí architekti z celého světa. Je to dáno především pro jeho nenahraditelné vlastnosti, design a dokonalou atmosféru.

 

Skleněné zábradlí a jeho výhody

Skleněné zábradlí má oproti jiným materiálům své výhody. Pro svůj nerušivý vzhled a příjemné působení je vhodné do takřka každého interiéru. Zábradlí ze skla se dá perfektně kombinovat s kovem, ale elegance dosáhnete i při výstavbě bezrámového provedení. Vždy záleží na stávajícím konceptu a atmosféře daného stylu nemovitosti.

Skleněné zábradlí je jako stvořené do menších prostor, jelikož díky své průhlednosti přivádí více světla a prostor opticky zvětšuje. Díky moderním technologickým postupům a precizní výrobě jsou bezpečnostní obavy zcela zbytečné. Sklo sice může budit dojem křehkosti, ovšem u mylného dojmu zůstane. Bezpečnostní skleněné zábradlí je odolné vůči mechanickému poškození a pro své nekompromisní vlastnosti je vhodné i k použití na balkon nebo terasu ve vyšších patrech.

 

Skleněné zábradlí od Equipe

Pokud vás skleněné zábradlí zaujalo a chcete znát možnosti uplatnění ve vašem domě, obraťte se na lídra tuzemského trhu. Společnost Equipe zahájila svou činnost již v letech 1998, čímž se řadí mezi nejzkušenější profesionály. Renomovaný výrobce za sebou nechává vždy spokojené klienty bez ohledu na náročnost zadané realizace výstavby.

Společnost Equipe není jen výrobcem, ale dokáže vám zábradlí i navrhnout a být k dispozici i při montáži. Kromě toho nabízí i pozáruční servis a rozšířenou péči pro všechny své zákazníky.

Pro více informací o nabízených službách, navštivte internetové stránky společnosti na webové adrese www.equipe.cz.