Úspěšná rekonstrukce s pomocí designéra

Můj byt, ve kterém jsem uskutečnila rekonstrukci, se nachází v pár let staré zástavbě. Pracuji jako asistentka v cestovní kanceláři a skoro každý den se vracím domů v odpoledních hodinách. Svůj volný čas trávím nejraději s přáteli, nebo doma relaxuji a sleduji filmy.

 

Byt mám už nějaký čas plně zařízený, kromě předsíně, která je vybavena opravdu hodně minimalisticky, proto jsem se rozhodla ji rekonstruovat. Postrádala jsem zde praktický úložný prostor, kam bych mohla dát například sezónní obuv a oblečení.

 

Moje předsíň byla vymalována bílou barvou a působila velice chladně a depresivně, proto jsem se rozhodla, že vyhledám pomoc interiérového designéra, který by moji předsíň oživil. Na  internetových stránkách mě zaujaly projekty paní  Pavlíny Lipkové z firmy ORIGINE INTERIER DESIGN, kterou jsem se rozhodla kontaktovat. Její projekty byly odlišné od projektů jiných návrhářů, byly originální, vkusné a praktické.

 

První schůzku jsem s paní designérkou domluvila u mě doma. Společně jsme probraly, záměr mojí rekonstrukce, jaké mám potřeby a možnosti. Provedla jsem ji v mém bytě, aby viděla v jakém stylu je zařízen a mohla tak lépe vytvořit ideální design předsíně.

 

 

Vysvětlila jsem mé požadavky ohledně úložného prostoru a paní designérka si k sobě vše zapisovala a změřila potřebné plochy. Po té mi mailem zaslala cenový návrh ke schválení včetně smlouvy o dílo. Domluvily jsme se na druhé schůzce, abychom společně prošly celý návrh.

 

Naše druhé setkání tedy proběhlo zanedlouho. Paní Lipková byla opět velice milá a ochotně zodpověděla všechny moje dotazy. S paní Lipkovou jsme společně prošly všechny detaily návrhu, které měla opravdu promyšlené a dotažené do konce.

Po uhrazení zálohy 50% kalkulované ceny jsem obdržela 3D vizualizaci celého návrhu pro lepší představu, přesný rozpočet zahrnující ceny všech komponentů a seznam zřizovacích prvků včetně adres, kde byly pořízeny.

 

V prostoru se mi nejvíce líbí praktická skříň na obuv, která je dostatečně prostorná pro uložení všech potřebných věcí. Nadchla mě také barevná a tvarová harmonie, jakou designérka zvolila. Místnost má svěží design, praktičnost, ladí s designem ostatních místností a každá věc má svoje místo. Není potřeba nic měnit ani do budoucna, dostala jsem totiž hotový produkt. Spolupráci s paní Lipkovou můžu opravdu doporučit.