Vjezdové brány pro každý areál

Potřebujete kvalitní a pevný vjezd k vašemu objektu? Pokud řešíte problém, jak zkrášlit váš pozemek nejen hezkým plotem, ale chcete aby i váš nájezd pro auto byl ozdobou celého objektu, rozhodně vsaďte na vjezdové brány

 

 
   

Brány jako součást bezpečí
Vjezdové brány a dnes již hlavně automatické brány patří neodmyslitelně k základním způsobům, jak jednoduše a efektivně vyřešit uzavření vjezdu a vstupu na vlastní pozemek nebo do prostoru areálu. Spolu s oplocením a garážovými vraty tvoří celek, se kterým je možné dodat celému domu a okolí jedinečný ráz. Vjezdové brány se vyrábějí v několika různých provedeních. Každý typ vjezdové brány se hodí jinam. Záleží především na tom, kolik místa máte na svém pozemku.

Druhy vjezdových bran
Křídlová brána – je brána se dvěma křídly, které se otevírají dovnitř na pozemek. Předpokladem pro umístění tohoto typu je dostatek prostoru v místech, kde se křídla pohybují. Zároveň se jedná o nejjednodušší typ z hlediska terénních úprav a je cenově nejvýhodnější.

www.alurol.com

Samonosné brány – pokud nemáte za bránou dostatek místa pro bránu křídlovou, jistě využijete tento typ. Samonosné brány totiž odjíždí směrem do strany. Pohyb této brány zajišťují kyvné vozíky a je třeba počítat s většími terénními úpravami.

www.alurol.com

Pojezdové brány – odsouvají se také do boku ale pohybují se po pojezdovém úhelníku. Ten je navařen na zabetonovaném nosném profilu. Přes úhelník budete zajíždět svým autem a je potřeba udržovat ho v naprosté čistotě.

Pro kompletní nabídku vjezdových bran navštivte www.alurol.com.