Zahradní altány od DELTA Svratka s.r.o. přináší kvalitu i super cenu!

Pokud patříte mezi ty šťastné, kteří budou trávit nadcházející léto na zahradě, potom by vám neměla uniknout velmi příjemná nabídka společnosti DELTA Svratka s.r.o., která se specializuje na realizaci dřevostaveb, mezi které jistě patří i zahradní altány. Společnost umí zahradní altány dokonale…

 

 
  

Moderní pavilon nebo altán na míru
DELTA Svratka s.r.o. používá k výrobě zahradních altánů výhradně prvotřídní smrkové dřevo, které se vysokou odolností a k jeho přednostem patří i velmi atraktivní design. Buďte si proto jistí, že se každý zahradní altán od DELTA Svratka s.r.o. stane zajímavou a atraktivní dominantou vaší zahrady. V nabídce u DELTA Svratka s.r.o. najdete například zahradní altán typu Pavilon, který tvoří tře stojky v každém rohu. Díky tomu je tento typ altánu velmi stabilní a není bezpodmínečně nutné ho kotvit k zemi. Pokud se vám tento typ altánu nebude líbit, nemusíte být smutní. Odborníci ze společnosti DELTA Svratka s.r.o. totiž umí postavit zahradní altány přesně podle vašich představ. Všechny zahradní altány dodává DELTA Svratka s.r.o. zastřešené provizorní střešní lepenkou, ale na vaše přání je možné místo ní použít asfaltový šindel nebo dokonce velmi atraktivní barevnou asfaltovou lepenku.

www.deltasvratka.czwww.deltasvratka.cz

Doprava zdarma je velmi příjemný bonus
DELTA Svratka s.r.o. si svých zákazníků váží, důkazem toho je například nabídka dopravy zahradních altánů po celé České republice zdarma. V nabídce společnosti najdete mnohem více než jen zahradní altány.

Kompletní nabídku najdete na www.deltasvratka.cz