S námi svůj interier obléknete do barev

Naše firma je tu pro všechny, kteří si chtějí dopřát komfort a splnit si své představy o útulném a příjemném bydlení. S námi svůj interier obléknete do barev, které lahodí vašemu oku a navozují ve vás pocit útulného domova. Je to jako ozdobit dort závěrečnou třešničkou, která dodá celému dílu punc dokonalosti. Že nevíte, jak do toho? Společně to hravě zvládneme.

Říká se, že okno je vizitka bytu. Měli bychom tedy našim oknům věnovat pozornost, která jim náleží. Nabízíme širokou škálu vzorů, rozměrů a barevných kombinací záclon, závěsů a voálů. In jsou v současnosti kombinace stejného vzoru na závěsu a zácloně. Populární jsou jednoduché čisté prvky a důraz na funkčnost. Toto zboží dodáváme jak v metráži, tak kusové, či soupravy záclona + závěs, případně záclony ušijeme podle vašeho přání. Co se týká barev, tak absolutním hitem letošního i loňského roku jsou všechny odstíny fialové  Nejčastěji se používá v kombinaci s bílou, stříbrnou či šedou. Do obliby se rovněž dostává černo-bílá kombinace, která podporuje jednoduchost a čistotu linií.

Fialová je trendy jak v dekoracích oken, tak i v ostatních dekoračních látkách. Proměníme-li naše okna, neměli bychom zapomenout barevně doladit ostatní prostory v bytě. Pomůžeme vám v tom velkým výběrem ubrusů, sedáků, přehozů, povlečení, ručníků a osušek.

Ani výběr povlečení není radno podcenit. Musí odpovídat našemu vkusu barevně, ale také výběrem materiálu – krep, bavlna, satén. Máme pro vás připravené ložní povlečení v široké nabídce materiálů, barev a vzorů.  A atypické rozměry povlečení? Ani to pro nás není problém.

Myslíme i na děti. Pro ně je připravena velká nabídka dětského povlečení, bavlněných plen, osušek a ručníků, to vše s krásnými dětskými motivy. Dnešní děti si už běžně vybírají, jaký pohádkový hrdina bude vévodit jejich povlečení na postýlce a budou v jeho společnosti spokojeně usínat.  Tím ale naše lákadla pro děti nekončí. Připravili jsme pro ně i velký výběr hraček. Trend je vracet se k tradicím, takže nejžádanější jsou hračky dřevěné – dřevěné kostky, skládačky, domina, postavičky, zvířátka. Jedno je však jisté, ať zakoupíte hračku dřevěnou či z jiného materiálu z naší nabídky, určitě vaší ratolesti vyloudí  na tváři blažený úsměv.

Naše zboží můžete nakoupit z pohodlí  svého domova v našem internetovém obchodě www.rali.cz. Chcete-li si zboží koupit osobně, navštivte naši prodejnu na adrese: Pod Výtopnou 993, 739 92 Návsí.

{phocagallery view=category|categoryid=14|limitstart=0|limitcount=0}

Raději listujete v tištěném katalogu než na internetových stránkách?  Zavolejte si o nový katalog s výběrem vzorů záclon a závěsů, ložního povlečení, ubrusů, hraček ze dřeva a podobně, který Vám rádi zašleme. Volat můžete na čísla telefonu: 558 352 244, 604 137 956, popřípadě faxovat na 558 352 244.  Těšíme se. Váš zásilkový obchod RALI Decor, s.r.o.

RALI Decor, s.r.o.

  • Adresa: Pod Výtopnou 993, 739 92 Návsí
  • Telefon: +420 558 352 244
  • Fax: +420 558 352 244
  • Email: rali@rali.cz

www.rali.cz