Zahradní domky v precizním provedení

Zahradní domek je nedocenitelnou součástí každé zahrady. Plní totiž hned několik funkcí – je odkladištěm a skladištěm pro nářadí, dají se do něho schovat kola nebo cokoliv jiného a můžete si pořídit i zahradní domek s posezením, kam se schováte před deštěm. Zahradní domky nabízí na českém trhu společnost Delta Svratka, s. r. o. jejich nabídka rozhodně stojí za pozornost.

 

Precizní práce zaručena
Společnost Delta Svratka, s. r. o. patří k největším firmám v České republice, které nabízejí právě zahradní domky ale i dřevostavby jiných druhů. Dlouholetá tradice této firmy je zárukou prvotřídní kvality nabízených výrobků, takže si můžete být jisti, že váš zahradní domek vydrží řadu let.

www.deltasvratka.czzahradní domek

Zahradní domky v mnoha provedeních
V nabídce společnosti najdete zahradní domky hned v několika typových provedeních. Všechny domky mají několik prvků společných – jsou vyrobeny výhradně z prvotřídního smrkového dřeva, které je zárukou dlouhé životnosti a vždy mají konstrukci křížového spoje. Zahradní domky jsou také nabízeny o síle stěny 28 mm nebo 33 mm. Obsahují střechu, která slouží jako provizorní krytina. Za příplatek si můžete objednat asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku. Všechny domky mají také podlahu o síle 19 mm a v základní ceně domku jsou i dveře a okna. Dveře si můžete zvolit plné nebo prosklené a okna vyklápěcí nebo klasická otevírací. Záleží pouze na vás. Pokud si nevyberete ze základní nabídky, nemusíte zoufat, protože Delta Svratka, s. r. o. dokáže vyrobit i zahradní domek atypických rozměrů, který bude zcela podle vašich představ.

Nabídka je mnohem širší
Společnost Delta Svratka, s. r. o. nabízí kromě zahradních domků také pergoly, garážová stání, zahradní přístřešky a altány, autobusové zastávky, domky na nářadí a jiné dřevostavby.

Kompletní nabídku najdete na www.deltasvratka.cz