AV interiéry překvapují variabilitou provedení vestavěných skříní

Vestavěné skříně mají v moderních interiérech své místo. Jejich oblíbenost je dána především praktičností. Vestavěné skříně totiž dokáží v interiéru značně uspořit místo. Současně se také stávají zajímavým designovým prvkem. Jaké jsou současné možnosti? Zajímavá řešení pro vestavěné skříně přináší společnost AV interiéry.

 

Použití různých materiálů je šance
Společnost AV interiéry přináší do světa vestavěných skříní nové možnosti. K výrobě skříní totiž používají různé druhy materiálů. Nejčastěji je to velmi oblíbené lamino ve velkém množství dřevo dekorů, nebo i UNI barev. Pro náročnější zákazníky umí společnost AV interiéry vhodně zkombinovat materiály jako masivního dřeva, dýhované materiály, nebo i různé odstíny skel. Zvláště kombinace dýhovaného materiálu z různých exotických dřevin, společně s matným nebo barevným sklem, dodají Vašemu interiéru velice designový prvek a z útulní Váš byt, nebo dům. Nenechte si pro Vaše vestavěné skříně také ujít spojení materiálů dřeva a kamenných „dýh“(Euroveneer Stone) které dodají Vašim interiérům nádech luxusu. AV interiéry díky této rozmanitosti umí vyrobit vystavěné skříně na míru, kde odpovídají i těm nejnáročnějším požadavkům.

 

Individuální řešení pro každého
Společnost AV interiéry samozřejmě vyrábí skříně s maximálním ohledem na požadavky zákazníků. Zvolit si můžete jakýkoliv rozměr, volit budete také barvu případně i tvar úchytek – zkrátka vše, co je potřeba.

 

skříň

  

U skříní to nekončí
Společnost AV interiéry neumí jen precizní vestavné skříně. Objednat si u nich můžete například i kuchyně na míru nebo třeba moderní nábytek z masivu. Nabízejí také kvalitní matrace a rošty – zkrátka vše, co moderní interiéry potřebují.

 

Kompletní nabídku najdete na www.avinteriery.cz