Úklid před stěhováním zajistí profesionální firma. Mytí oken Ostrava

Bydleli jsme s přítelem v podnájmu necelé tři roky, než jsme si pořídili vlastní byt. Když se tak stalo, začali jsme řešit klasické problémy se stěhováním. Vyházet zbytečné věci, co už nepotřebujeme, všechno sbalit a nakonec po sobě byt, kde jsme byli v podnájmu, dát do pořádku, jako když jsme ho na začátku přebírali. Když už jsme měli úspěšně přestěhováno, zbýval nám už jen ten úklid bytu tak, abychom ho mohli předat majitelům domu.

Vše jsme relativně zvládli, jelikož jsme si v bytě pravidelně uklízeli. Jediná věc, kterou jsme neustále oddalovali a nakonec se k ní ani nedostali bylo mytí oken. Jelikož jsme měli přestěhované už všechny čistící prostředky, zašli jsme k sousedům, jestli by nám něco nepůjčili. Ti nám ale nevyhověli, sami žádné doma nemají, neboť si nechávají okna pravidelně umývat od úklidové firmy.

Jelikož se nám do toho opravdu nechtělo, rozhodli jsme se, že si na tuto firmu vezmeme kontakt a přenecháme tuto práci jim. A tak se i stalo.Zkontaktovali jsme firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Ostrava, ihned jsme s nimi domluvili termín naši poptávky, který byl hned další den, což bylo pro nás opravdu příjemné a také nám řekli přibližnou cenovou nabídku, která se nám taky velice líbila.

Další den pak dojeli dva zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA, prošli si v rychlosti byt, aby věděli, kde začít a jak postupovat a následně se pustili do práce. Nejprve okna důkladně umyli pomocí rozmýváku a saponátu s vodou, následně okna setřeli pomocí gumové stěrky a nakonec je perfektně vyleštili pouze s pomocí bavlněné pleny.

Okna se opravdu krásně leskla a vypadala jako nová. Vše měli hotovo za hodinku a my jsme byli nadšení, nejen, že jsme nemuseli nic dělat, ale okna byla opravdu perfektně umytá. S klidem na srdci jsme majitelům předali čistý byt a šli se zabydlovat do nového.

S firmou A SERVIS LIPKA jsme byli velice spokojeni. Zrovna minulý týden byli i u nás, v novém bytě a opět skvělá práce. Vřele doporučujeme.

Strojní chemické čištění koberců Ostrava

Uvedená firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., chemické čištění koberců Ostrava, již mnoho let působí na trhu úklidových služeb a nabízí zákazníkům kvalitní strojové čištění koberců, které provádí pomocí dezinfekční chemie BOSCH RTS a 3 motorového vysavače. Chemickou tekutinu floorwash nanáší na koberce, která je zbaví veškerých nečistot a po pár minutách působení ji rozkartáčují kotoučovým strojem Ghibli.

 

 

Kotoučový stroj má 12 cm dlouhé, měkké, nylonové štětinky, které se chovají k vláknům koberce velmi šetrně a tak jej nijak nepoškodí ani při větším drhnutí. Po tomto procesu kartáčování nadchází proces odsátí nečistot – to firma provádí 3 motorovým vysoce výkonným vysavačem. Vysavač zbaví koberec nejen nečistot, ale i vlhkosti. I přes to je důležité nechat koberec ještě pár hodin důkladně proschnout, než jej uvedete do provozu.

Čištění koberců provádí jednorázově či nárazově, ale také pravidelně se opakující servisní čištění koberců strojovou metodou. Zákazníci by měli vědět, že je třeba koberce na frekventovaných místech čistit častěji. Nejlépe minimálně 1 do roka, protože pokud je čištění zanedbáno, je možné, že nečistoty už neodstraní a pokud je neodstraní oni, tak už žádná jiná úklidová firma.

Čištění koberců provádí kvalifikovaní zaměstnanci. Zaměstnance mají kmenové a důkladně proškolené, kteří také poradí, jak se o koberec dál starat.