Dostat se na půdu může být snadné

Půdní prostory se stále častěji začínají přestavovat na krásná podkrovní bydlení. Pokud se rozhodnete, že půdu ve svém domě chcete mít také přestavěnou na krásný pokoj pro bydlení, musíte ještě zajistit na půdu bezproblémový přístup. Nejpříjemnější variantou je na půdu nechat postavit schodiště. Některé konstrukce domů ovšem výstavbu schodiště neumožňují a na půdu se můžete dostat pouze malým otvorem.

 

V tom případě pomohou půdní schody

půdní schodyAni malý otvor nemusí v přístupu na půdu znamenat překážku. Sice na půdu nepovede masivní schodiště, ale bez problémů se na ní dostanete. Stačí využít některý druh půdních schodů. Půdní schody představují průlomový produkt, který v současnosti již využívá mnoho spokojených zákazníků. Schody jsou schované v konstrukci, která je nainstalována do otvoru na půdu. V případě potřeby stačí zatáhnout a máte pohodlné schody přímo na půdu. Když schody nebudete používat, jednoduše se uklidí zpět do pouzdra a nikde nebudou překážet.

 

Nabídka je široká
Nabídka půdních schodů na našem trhu je velice široká. Ovšem mnoho prodejců má tento druh sortimentu pouze okrajový. Jestli chcete vybrat druh půdních schodů, který by dokonale vyhovoval rozměrům a potřebám vaší domácnosti, navštivte internetové stavebniny PasivniStavba.cz. Na stránkách těchto stavebnin najdete velké množství půdních schodů v odlišných variantách provedení materiálu i druhu. Některé druhy půdních schodů jsou pro větší tepelný komfort domu také zateplené. 

 

www.stavbaonline.cz