Hliníkové zábradlí: Kutilem snadno a rychle

Kdy jste naposledy slyšel, že doma neděláte skoro nic? Případně kdy jste to svému muži naposledy říkala? Nyní je skvělá příležitost dokázat, že tomu tak není – asistovat bude velice ochotně hliníkové zábradlí, které není problém si doma nainstalovat pouze za pomoci vlastních sil. Nejkvalitnější hliníková zábradlí seženete od společnosti AL Zábradlí.

 
  

S hliníkovým zábradlím je kutilem každý
Každý z nás není domácím kutilem, který není schopen udělat vše doma sám. To se však může v mžiku změnit. Jsou tu totiž hliníková zábradlí, mezi jejichž hlavní znaky se řadí především snadná instalace. Stačí pouze jeden den a Váš domov se může pyšnit zbrusu novým designovým a bezpečnostním doplňkem – oku lahodící hliníkové zábradlí. Hliníkové zábradlí je možné použít jako náhradu za staré, zohyzděné zábradlí, ale též všude tam, kde žádné zábradlí nikdy nebylo. Tedy ke každému schodišti, za každé okno či na jakoukoli novou terasu. Jistě oceníte, že hliníkové zábradlí je velice odolné proti škodlivým vlivům okolí – především počasí. A to díky elektrooxidaci, jež vytváří povrch 12-18 mikronů.

www.alzabradli.cz

Video jak hliníkové zábradlí namontovat
A komu by nestačil klasický papírový návod, vytvořila společnost AL Zábradlí detailní krok po kroku video k instalaci zábradlí. Za pouhých 17 minut se z kohokoli stane profesionál v instalaci zábradlí. Jediné, co tedy člověku brání před realizací nového zábradlí v bytě či domě je jednodenní single výlet pro ženu i s dětmi, rozměření zamýšleného zábradlí a objednání daných komponent. To je vše. Nemusíte mít strach objednat komponent více – pokud některé z komponent a doplňků hliníkového zábradlí nepoužijete, můžete je vrátit za 100% původní ceny. Na zmíněnou jednoduchost se můžete podívat ve videu instalace hliníkového zábradlí. Více informací o kompletní nabídce hliníkových zábradlí naleznete na

www.alzabradli.cz.