Hloubkové a dezinfekční čištění koberce pro mateřské centrum v Praze

Naše mateřské centrum působící v Praze nabízí kurzy pro nastávající maminky, cvičení kojenců a batolat, kreativní dílničky pro předškolní děti a řadu dalších aktivit. Pro naše klientky je velice důležitá čistota prostředí, ve kterém se pohybují jejich děti.

 

A protože koberec v herně je hodně zatěžovaný, pravidelně si ho necháváme čistit od úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. S kvalitou jejich služeb jsme velice spokojeni. Mají vypracovaný rezervační systém. Najít termín, který by nenarušil provoz centra není snadné, ale paní na telefonu je velice vstřícná a vždy nám vyhoví.

 

Koberec po vyčištění musí ještě několik hodin schnout, proto volíme čištění ve večerních hodinách, aby mohl přes noc doschnout a ráno bylo vše připraveno na běžný provoz. Po hloubkovém čištění od A SERVISU je koberec pěkně provzdušněný, barevně jednotný, bez skvrn a map.

 

Firma  používá dezinfekční chemii, která je vhodná i do potravinářských provozů, je tedy bezpečná i pro naše nejmenší. Koberec je nejen čistý, ale zbavený všeho prachu, alergenů a roztočů. Pokud si přejete mít opravdu hloubkově vyčištěný koberec, můžeme Vám vřele doporučit firmu A SERVIS.

 

Nečistoty a škůdce ze struktury koberce vykartáčuje a dezinfikuje rotační stroj. Čištění koberců Praha

 

A SERVIS LIPKA, s.r.o. se dlouhá léta specializuje na strojové čištění koberců. Vyzkoušeli jsme mnoho metod, které však nebyly tolik účinné, jako metoda strojového čištění podlah a koberců. Tyto profesionální služby poskytujeme široké řadě významných zákazníků naší společnosti.

 

Strojové čištění koberců realizujeme strojovou metodou pomoci kotoučového stroje, dezinfekční chemie Bosch RTS a vysoce výkonného vysavače, kdy koberec důkladně vyčistíme kvalitní chemií BOSCH RTS, která se dokonale vsákne hluboko do struktury koberce, kde na sebe naváže nečistoty a škůdce.

 

 

Chemii, za použití kotoučového stroje, spolu s nečistotami vykartáčujeme na povrch, odkud je odsáta třímotorovým vysavačem AS59 s úzkou štěrbinovou hubicí. Dovolujeme si tento způsob čištění koberců označit, za jediný možný způsob, jak dokonale zbavit koberec nečistot a vydezinfikovat jej.

 

Za dlouhá léta na trhu, jsme vyzkoušeli mnoho metod a nikdy jsme žádnou jinou metodou nedosahovali takových výsledků, jako se zmíněnou strojovou metodou pomocí kotoučového stroje. Zaměstnáváme bezúhonné a kmenové zaměstnance.

 

Bezúhonné zaměstnance uvádíme proto, protože zákazník ne vždy může při realizaci zakázky být, tudíž ručíme za člověka, který vám zakázku čištění koberců provádí. Poskytujeme tedy důvěryhodnost v naše zaměstnance, kteří se pohybují na půdách obytných místností a provozoven.