Kdo Vám zajistí odmaštění, mytí, čištění oken, fasád? Výškové práce Praha 10

Jednou týdně jezdím uklízet ke své mamince. Je už stará a já nechci, aby se zbytečně zatěžovala úklidem. Vždycky utřu prach, umyji podlahy a vyčistím kuchyň a koupelnu. Už v tom mám docela praxi, takže mně úklid nezabere víc než hodinu a půl. Maminka bydlí v rušné ulici a všimla jsem si, že její okna zrovna nezáří čistotou. Umývání oken však není úplně moje parketa, proto jsem se rozhodla domluvit jí mytí oken od profesionální firmy.

 

Zvolila jsem společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., práce ve výškách, mytí fasád, oken Praha 10, která jednou za čas přijde umýt okna i nám. Jsem s nimi velmi spokojená, je na ně spoleh a vždycky odvedou perfektní práci, navíc za dobrou cenu! Maminka souhlasila, takže pracovníci mohli přijet.

 

Když jsem potom byla maminku navštívit, neočekávala jsem nic jiného než perfektně umytá okna, a taky že byla. Všechen nahromaděný prach a mastnota byly pryč. Maminka byla úplně nadšená, barvitě mi popisovala, jak jim to pěkně šlo, jak leštili okna pouze na sucho a jak si s nimi i pěkně popovídala. Myslím, že řešit mytí oken jinak už je zbytečné. Proto jsem mamince domluvila pravidelné mycí cykly, kdy pracovníci jednou za měsíc přijedou a okna umyjí.

 

Máma pracovníky už zná, takže s tím nemá problém. Jsem moc vděčná, že se můžu na firmu A SERVIS vždycky obrátit. Přeci jen, času je málo a já svůj volný čas trávím raději jinak než úklidem. Pokud tedy i vy hledáte spolehlivou firmu, která vám umyje okna, podlahy nebo třeba i vyčistí koberce – A SERVIS je jasná volba! Výborný poměr ceny a kvality.

Profesionální služba v Praze 10. Rotační čištění koberců

Měla jsem narozeniny a plánovala jsem oslavu. Bylo potřeba dát byt trochu do pořádku, udělat vetší úklid. Umýt okna, podlahy a vyčistit koberce. Když jsem se do toho všeho dala, chuť na oslavu mě v tu ránu přešla. Už jsem viděla před sebou jen tu práci. Řekla jsem si, že to nebudu přehánět, a když už ty narozeniny mám, dopřeji si klídek a pohodu a nadělím si dárek v podobě úklidové firmy.

 

Na internetu jsem díky skvělým recenzím objevila firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., čištění koberců rotací, Praha 10. Rozhodla jsem se jim svěřit kompletní úklid. Mytí oken, čištění podlah i koberců. Nejvíc mě zajímala práce s kobercem, na to jsem se těšila nejvíc. To je totiž práce, kterou si člověk kvalitně a dobře nikdy sám neudělá. Několikrát jsem se o to samozřejmě pokoušela, ale výsledek nebyl nikdy dokonalý. Na kobercích byly stále fleky a roztočů se takto taky nezbavíte. A ti z nás, kteří mají domácího mazlíčka, tak je to jednou za čas nezbytnost.

 

A SERVIS využívá strojovou metodu čištění. Pracovníci firmy si s sebou na čištění přivezli dva stroje. Kotoučový stroj, kterým koberec za pomoci chemie Bosch vyčistili a poté jej ještě vysáli turbo vysavačem téměř do sucha. Chemie, kterou použili, koberec vydezinfikovala a zbavila roztočů. Celý byt byl provoněný čistotou.

 

 

Pánové odvedli skvělou práci i co se oken a podlah týče. Bylo poznat, že jsou odborníci na slovo vzatí. Byla jsem nadšená, vybrala jsem si vážně skvělý dárek. A také jsem byla ráda, že hosté můj „nový“, vyvoněný byt ocenili, a že vydržel čistý i po jejich odchodu.