Jak správně vybírat interiérové dveře?

 

Výběr interiérových dveří do domácnosti rozhodně není věc, kterou byste mohli podcenit. Dveře v domácnosti totiž plní velké množství účelů a funkcí, a správný výběr je nutný. Dveře musí být dostatečně bezpečné, odolné, pohodlné při otevírání a zavírání a v neposlední řadě musí ladit s ostatním vybavením v interiéru. Abyste dokázali správně vybrat dveře, které se do vaší domácnosti budou opravdu hodit, musíte vybírat tam, kde najdete velký výběr kvalitních produktů.

 

Velký výběr kvalitních dveří najdete ve specializované prodejně EUROFORM Příbram
Specializovaná prodejna EUROFORM Příbram je v oblasti prodeje dveří jedním z největších prodejců v naší republice. V sortimentu této společnosti můžete najít velké množství různých druhů interiérových dveří, které se mohou v domácnosti využít. Výběr je zaručen od nejkvalitnějších tuzemských i zahraničních výrobců. Kromě širokého sortimentu dveří nabízí specializovaná prodejna EUROFORM Příbram také odborné poradenství při výběru. Žádný tvar, rozměr ani atypický požadavek na dveře není překážkou. Odborníci v této společnosti s vámi vždy proberou různá řešení a navrhnou vám nejlepší variantu. Samozřejmostí je také nabídka demontáže starých dveří a montážní práce při realizaci dveří nových.

 

interiérové dveře

 

Jaké dveře tedy můžete vybírat?
Základní sortiment dveří tvoří interiérové dveře PRÜM. Jedná se o vysoce kvalitní dveře od německého výrobce. Ten na trhu působí již od roku 1994 a na německém trhu patří k největším výrobcům vůbec. Dále můžete vybírat interiérové dveře SOLODOR. Jedná se o dveře českého výrobce dřevěných dveří, který na našem trhu působí od roku 1997. České dveře jsou také od společnosti Nedroplast, která se soustředí na výrobu plastových dveří a oken. V sortimentu nechybí ani celoskleněné dveře, které dodává firma VV SKLO s. r. o. Široký výběr doplňků a komponentů ke všem nabízeným druhům dveří je samozřejmostí. Stačí si jen vybrat.

 

Kompletní nabídku naleznete na www.oknapribram.cz