Jak stylově vybavit chalupu nebo roubenku?

 

Jak stylově vybavit moderní rodinné domy a byty v novostavbách se dočtete téměř na každém rohu. Téměř každý obchod s nábytkem se také pyšní tím, že do moderních interiérů nabízí to pravé vybavení, které splňuje potřeby moderní architektury. Vybavení domácnosti je jedna věc. Ovšem jak správně vybavit chalupu nebo dokonce roubenku? Chalupy a dřevěné stavby jsou na vybavení zcela specifické. Vybavovat je klasickým nábytkem do domácnosti by zcela zkazilo jejich kouzlo.

 

roubalJestli si nevíte rady, nebojte se spolupráce s profesionály

Spolupráce na vybavení roubenek a chalup s profesionály rozhodně není žádná ostuda. Zejména ne v případech kdy chcete, aby výsledek byl opravdu dokonalý. Nejde totiž pouze o nábytek do roubenek, ale zejména o celkový styl interiéru. ten netvoří samotný nábytek, ale také doplňky, dekorace, spotřebiče a další vybavení, které dohromady vytváří potřebný půvab v interiéru roubenek a chalup.

 

Základem je samozřejmě dřevo a ostatní přírodní materiály

Nejvyužívanějším materiálem pro vybavení roubenek a chalup by samozřejmě mělo být přírodní dřevo. Dřevěný nábytek do chalup je klasikou a vybavení chalupy nábytkem z dřevotřísku je hřích. Ovšem i nábytek z masivu musí být vybírán obezřetně a neměly by mu chybět charakteristické rysy pro chalupy. To samé platí i pro obložení stěn na chalupách, pro kamna a samozřejmě i pro dekorace a doplňky. Vše spolu musí vzájemně ladit.

 

RoubenkyRoubal.cz vám připraví několik stylových návrhů

Společnost RoubenkyRoubal.cz je na našem trhu specialistou na výstavby roubenek a jejich vybavení. V tomto oboru se pohybuje již dlouhodobě, na svém kontě má již desítky úspěšných výstaveb roubenek včetně vybavení jejich interiéru. s vybavením interiéru roubenky nebo chalupy může pomoci i vám. Profesionálové v oboru připraví několik stylových návrhů možnosti vybavení interiéru vaší chalupy nebo roubenky. Vy si pak vyberete, která možnost by vám nejvíce vyhovovala a společnost zařídí i dovoz a instalaci tohoto vybavení. Výsledek bude naprosto odpovídat vybranému návrhu a tedy i vašim představám.

  roubal

Inspiraci a informace najdete na www.roubenkyroubal.cz