Spoléháte jen na 1 slabý zámek? Jistotou jsou jen bezpečnostní dveře!

Kolikrát je člověk až šokován z toho, co dělají (anebo přesněji nedělají) Češi pro bezpečí sebe a své rodiny. Zeptáte-li se 100 lidí, vsadíme svůj klobouk, že minimálně 30 z nich vám s úsměvem řekne něco ve smyslu: „Nepřeháníš to trochu?“ nebo „Nad tím jsem nikdy nepřemýšlel.“ Nesázíte-li v životě nikdy na náhodu, bezpečnostní dveře od D&L Mont jsou rozhodně jednou ze sázek vhodných pro vás.

 

Dostanou se dovnitř za 5 vteřin!
Možná budete překvapeni, ale dá to pouze 5 vteřin, než se zkušení lupič dostane přes obyčejné dveře. A postačí mu k tomu jediný pohyb páčidlem. Díky tomuto jednomu pohybu mu nic nebrání v tom, aby si u vás doma udělal doslova Havaj. Jako byste mu tímto způsobem řekli: „Chovej se u nás jako doma.“ A on si tak může nejen cokoli půjčit, ale i natrvalo vzít. A vezme vám klidně všechny vaše vzpomínky, bude-li chtít. Lajsknete si to?

 

Lajsknete si to…?
Jistotu vám dají jedině kvalitní bezpečnostní, vchodové dveře renomovaných výrobců GERDA, SKYDAS, SHERLOCK a NAPAKO. Všechny uvedené dveře mají veškeré atestace, navíc pro značky GERDA a SKYDAS je společnost D&L Mont výhradním zastoupením pro ČR. Spolehněte se na nejvyšší kvalitu.

 

bezpečnostní dveřebezpečnostní dveřebezpečnostní dveře

 

Tip na výhodné a spolehlivé vchodové dveře
Bezpečnostní dveře Gerda TT s bezpečnostní třídou 2 a počtem čepů 3p + 6 pořídíte již 10 668 Kč. A to včetně zárubní, dveřního kování a 2 kusů bezpečnostních vložek! Konečně můžete bez obav jít spát i odejít do práce…

 

Více informací a kompletní sortiment bezpečnostních dveří naleznete na www.dlmont.cz