Jímky od POOLONE – kvalitní a chytré řešení

Kvalitní jímka je k nezaplacení. Široký výběr jímek přináší na český trh společnost POOLONE. Jímky od POOLONE představují ideální variantu pro všechny, kteří hledají kvalitní, spolehlivé, rychlé a cenově příznivé řešení.
Prvotřídní materiál
Jímky od společnosti POOLONE jsou vyrobeny z prvotřídního integrálního svařovaného polypropylenu. Právě tento materiál jim dodává jedinečné vlastnosti jako je dlouhá životnost a vysoká odolnost.

Řešení pro každého
POOLONE má v nabídce jímky různých tvarů a velikostí, takže zaručeně uspokojí každého zákazníka. Společnost nabízí jímky hranaté, válcové, kruhové nebo jímky atypických tvarů. Samozřejmostí je i různé provedení pláště podle toho, pro jaké prostředí jsou určeny. Vybrat si můžete jímky v provedení pro obetonování, jímky samonosné nebo jímky dvouplášťové – ty jsou určeny pro místa, kde je vyšší tlak spodní vody.

www.poolone.czwww.poolone.cz

Garance nejnižší ceny
Společnost POOLONE si svých zákazníků váží. Pro všechny má připravenu garanci nejnižší ceny a řadu dalších bonusů. Prvním z nich je neuvěřitelně rychlé dodání – jímku můžete mít již do tří dnů. Dalším příjemným bonusem je doprava zdarma. Navíc za každého vámi doporučeného dalšího zákazníka, vám bude vyplaceno 1 000Kč a to je nabídka, která se jednoduše neodmítá.

Kontaktní spojení na společnost POOLONE naleznete na www.poolone.cz , kde si můžete prohlédnout všechny nabízené produkty.