Kde pořídit osvětlení do koupelny

 

Ještě před tím, než si prozradíme, kde osvětlení do koupelny koupit si odhalme, jak a podle čeho ho vůbec vybírat. Je nutné si uvědomit, že na osvětlení v koupelně jsou kladeny obrovské nároky na bezpečnost. Jejich umístění musí splňovat bezpečnostní normy, proto je dobré si o projektové dokumentaci a návrhu popovídat se skutečný odborníky.

 

My vám naopak prozradíme, jaká svítidla do koupelny jsou nejžádanější, nejoblíbenější a zároveň nejvhodnější. Vyrazte společně s námi po stopách současných trendů a nechte se inspirovat ke skvělému nákupu.

 

Nesmí se zapomenout na žádnou zónu

Koupelnu můžeme rozdělit do několika zón podle způsobu využití. Nejdůležitějším prvkem se samozřejmě stává centrální koupelnové svítidlo, které poskytne dostatek světelné energie pro všechny běžné úkony. Umisťuje se doprostřed na strop místnosti.

 

Vždy raději sáhněte po jednodušším tvaru kruhovitého typu. Světlo musí především odolávat navýšené vlhkosti, která je pro tuto oblast typická a nezapomeňte na doplňující svítidla nástěnná.

 

Nástěnná svítidla do koupelny

Při realizaci moderní koupelny nesmíme zapomenout na bodová koupelnová svítidla, která se dají použít pro cílené nasvícení sprchového koutu nebo vany. Dalším důležitým prostorem je oblast kolem zrcadla, kde se dámy upravují a muži holí. Dostatek světla je zde zapotřebí stejně tak, jako v ostatních částech koupelny. Kolem zrcadla se hodně používají tzv. zrcadlová svítidla, která slouží k nasvícení přesně určeného místa.

 

Aktuálně jsou hodně moderní zrcadla se zabudovanými světly nebo zásuvkou, čímž jsou vyřešeny všechny potíže a potřeby spojené s úpravou obličeje. Koupelna je tedy místem, kde nestačí jen jedno světlo, ale jedná se o souhru a komplexnost optimálního rozmístění. Koupelnová světla pořizujte na portálu Rozsvitsi.cz.