Máte pozemek v krásné přírodě? Ten si zaslouží stylovou stavbu!

 

Jste vlastníky pozemku v krásném přírodním prostředí nebo máte možnost takový pozemek koupit, ale nevíte, jakou stavbu na něm postavit? Krásné přírodní prostředí si vyžaduje stavby, které by zapadly do jeho vzhledu. Moderní novostavby se do přírodního prostředí vyloženě nehodí a působily by jako trn v oku. Naštěstí existují takové stavby, které dokáží dokonale zapadnout i do prostředí malebné přírody a nekazí vzhled. Jedná se především o roubenky a poloroubenky.

 

Představte si třeba Krkonoše

Jestli už jste byli někdy na návštěvě v Krkonoších, můžete si o kráse roubenek a poloroubenek udělat ideální představu. Roubenky jsou totiž pro tuto oblast typické. Vnější fasádu domu tvoří krásné hoblované trámy s mezerami vyplněnými tmelem. Možná vám tyto stavby připadají zastaralé a myslíte si, že modernímu bydlení a jeho přísným nárokům nevyhovují, ale roubenky a poloroubenky přinášejí uživatelům maximální komfort a vysoké užitné vlastnosti. Užitné vlastnosti jsou z hlediska konstrukčního i tepelně-izolačního. O komfort tedy není třeba mít strach.

 

roubal

 

Specialistou na našem území je firma Roubenky Roubal

I na našem trhu se ještě najdou společnosti, které se nesoustředí na výstavbu moderních domů a dřevostaveb z dřevotřískových desek (které nemají se dřevěnými stavbami moc společného), ale právě na klasické stavby – roubenky a poloroubenky. Mezi přední specialisty v tomto oboru patří firma Roubenky Roubal. Ta má v oblasti výstavby těchto staveb rozsáhlé zkušenosti. Díky zkušenostem dokáže stavět i roubenky na klíč. Výstavby roubenek na klíč probíhá nejprve zajištěním potřebného stavebního povolení, následně jsou prováděny výkopové práce, stavba základové desky a hrubá stavba. Pak veškeré dokončovací práce a předání domu. Případně je možné provádět i dokončovací terénní práce. navíc je schopna společnost Roubenky Roubal vybavit roubenkám i interiér. to s pomocí  elegantního dobového nábytku a doplňků.

 

přesvědčte se o kvalitách společnosti sami na NavícNNavíc firma Roubenky Roubal je schopna pro roubenky i navrhnout interiéry pomocí dobového nábytku a vybavení a dodat i interiéru vysokou eleganci.

 

Detailní informace o činnosti firmy najdete na www.roubenkyroubal.cz