Nebojte se podlahu z marmolea nechat strojově vyčistit od „Voskování Brno“

Naše babička, která bydlí na druhém konci republiky, měla nedávno úraz a má zlomenou nohu, takže se v rodině pravidelně střídáme a jezdíme za ní, abychom se o ní postarali a pomohli jí, s čím bude třeba. Co mě ale hned po příjezdu k babičce překvapilo, byl stav její kuchyně. Bylo očividné, že babička už péči o domácnost nestíhá, v jejím věku se není vůbec čemu divit, ale přece jenom jsem nechtěla, aby pobývala v takových podmínkách a pustila jsem se do úklidu kuchyně.

S čím jsem si ale nemohla poradit, byla podlaha. Babička má v kuchyni lité marmoleum a asi ho už hodně dlouhou dobu nikdo nečistil. Především u kuchyňské linky to bylo zanesené tak, že jsem se s jednou skvrnou párala asi 15 minut a stejně to nebylo ono. Nakonec jsem toho nechala, tohle bych mohla dělat po celou dobu, kterou jsem chtěla u babičky strávit, a stejně by to nestálo za moc.

Navíc se mi zdálo, že podlaha v kuchyni trošku na některých místech klouže, a to nebyl zrovna ideální stav pro babičku, další pád by bylo to poslední, co by potřebovala. Napadlo mě, že by mohlo pomoct navoskování podlahy. Dala jsem se do hledání firmy, a když jsem našla A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění podlah Brno, který má skvělá hodnocení a provádí i strojové čištění podlah všech možných materiálů včetně marmolea, moje hledání skončilo.

S firmou jsem se dohodla na všem potřebném. Vyslala k nám své pracovníky podle dohody. Nijak se s tím nepárali a za nedlouho vyčistili podlahu tak, že se jen skvěla čistotou. Použití té pravé čisticí chemie a účinného stroje se vyplatilo. Voskování podlahy prováděli se stejnou efektivitou a zručností. Babička byla naprosto spokojená. Teď už podlaha nebude tolik klouzat a navíc bude mnohem snazší ji udržet v čistotě.

 

Chcete si vylepšit váš pokoj? Pomůžeme vám

Každý chce, aby byl jeho pokoj co nejvíce dle jeho představ, a aby se v něm cítil co nejlépe, koneckonců v něm trávíte nejvíc času a je jen a jen váš. Ale rádi byste si ho vylepšili, ale nevíte jak na to? Je to snadné a ani to nestojí příliš peněz.

Ze začátku byste se měli zbavit všeho, co už ve svém pokoji delší dobu nechcete. Nic kromě knih a vašich zálib by nemělo být vidět. Pokud je vám líto vyhodit na smetiště věci, ke kterým máte citový vztah, můžete je schovat pod postel, do šuplíku, na půdu či do sklepa. Budete vědět, že tam pořád někde jsou, ale nebudete je mít na očích, když nebudete chtít.

30338981 - full length side view of young woman vacuuming sofa at home

Pokud jej dále chcete něčím oživit, tak skvělým typem jsou fototapety. Budou zrcadlem vašich hobby, osobnosti a charakteru. Pokud máte aspoň kousek volné stěny, budete si moci vybrat z pestrého množství motivů a dodavatelů. Od měst přes Marilyn Monroe až po přírodu nebo auta. Navíc je instalace velice jednoduchá, většina obchodů dodává k fototapetě zdarma i lepidlo na určenou plochu s opravdu podrobným návodem. Nicméně skoro každý tatínek a všichni dědové aspoň jednou za život lepili tapety a budou vám moci poskytnout bohaté zkušenosti.

A na závěr podlaha. Pokud máte koberec, kterého se opravdu nechcete zbavit, ale je na něm vidět, že už zažil lepší časy, nechte si ho vyčistit. Například úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno, nabízí opravdu kvalitní čištění koberců, po kterém bude váš koberec zase jako nový. A celkový výsledek? Pokojík jako klícka, do které se budete zavírat dobrovolně.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *