Nebojte se při rekonstrukci vyměnit staré dveře

Pokud plánujete rekonstrukci domácnosti a chcete ji předělat podle nejnovějších trendů a tak, aby se vám líbila, nezapomínejte na dveře. Mějte na paměti fakt, že každá část prostoru může být využita. Klasické dveře to nedovolují, ale posuvné dveře ano. Navíc se jedná o velmi moderní a populární druh dveří. Můžete je využít i při rekonstrukci. Stačí jen vědět, jak na to.

 

Připravte odpovídající otvor
stavební pouzdraPosuvné dveře při rekonstrukci vyžadují poněkud náročnější stavební přípravy. Především přípravy stavebního otvoru v příčce. Otvor musí být dostatečně velký, aby se do něho mohla zabudovat ještě stavební pouzdra. Stavební pouzdra pro posuvné dveře sice nejsou vidět, ale pro správný chod posuvných dveří jsou zcela nepostradatelné. Bez stavebních pouzder nemohou posuvné dveře fungovat. Právě proto je třeba jejich výběru věnovat pozornost a čas, abyste byli s výsledkem opravdu spokojeni. Výsledek ale stojí za to.

 

Jaké stavební otvory jsou v nabídce
Mezi největší výrobce stavebních pouzder se považují firmy JAP a Alvelis. Stavební pouzdra Alvelis a JAP nabízí vysoký standard v tomto oboru. Jestli chcete vybírat z opravdu širokého sortimentu těchto značek za velmi příjemné ceny, navštivte internetové stavebniny stavbaonline.cz. Zde najdete mnoho druhů a typů stavebních pouzder. Dveřní pouzdra na těchto stránkách můžete vybírat do jakéhokoli materiálu. Nechybí pouzdra do sádrokartonu ani do zděné příčky. Široký sortiment kvalitního zboží za skvělé ceny jsou hlavními přednostmi těchto internetových stavebnin.

 

Kompletní sortiment včetně cenových nabídek naleznete na www.pasivnistavba.cz