OKHE SMART – kombinace inteligence a skvělé technologie

Současné bydlení charakterizují účinné přístroje, které dokáží vytvořit efektivní bydlení. Mezi ty se nyní řadí i novinka na českém trhu – inteligentní ohřívač vody OKHE SMART.

Komfortní funkce
Ohřívač vody OKHE SMART pochází z dílny DZ Dražice, která tímto výrobkem dotáhla účinnost i výkonnost ohřívačů vody k dokonalosti. Co od OKHE SMART můžete čekat? Především je to inteligentní řízení činnosti, maximální výkon a úspora energií.

 

 

Inteligentní nastavitelné režimy
OKHE SMART má totiž hned několik nastavitelných režimů, díky kterým budete vodu ohřívat efektivně a s velkou úsporou. OKHE SMART má kromě režimu NORMAL, ve kterém regulátor udržuje ohřívač na konstantní uživatelem nastavené teplotě v rozmezí 5 až 65 °C také speciální režim HDO. Díky tomuto režimu je možné ohřívač nastavit tak, aby udržoval konstantní teplotu pouze v době, kdy je detekován nízký cenový tarif el. energie. Za zmínku stojí také inteligentní režim Smart HDO. V tomto režimu bojler připojený na HDO nahřívá vodu, ale pokud zjistí, že za celý den nebyla vypotřebována ohřátá voda, následující den sám sníží teplotu. Režim funguje naopak – pokud byla spotřebována všechny ohřátá voda – teplotu zvýší.

okhe smart_web

Chytrý režim smart
Nastavit si také můžete chytrý režim Smart, díky kterému je možné ušetřit až 10% spotřeby energie oproti režimu NORMAL – v tomto režimu totiž regulátor prochází dvěma fázemi. V první fázi, která trvá jeden týden sleduje váš odběr vody, informace ukládá do paměti a využije je v druhém týdnu – ohřívač vody vám připraví pouze takové množství vody, které spotřebujete (samozřejmě počítá i s malou rezervou) – Takovou funkci mají samozřejmě i jiné značky,ale pouze naše je s připojením na HDO!

Snadná obsluha
Ohřívač vody OKHE SMART je uživatelsky velmi přívětivý. Má totiž přehledný velký displej, díky kterému máte všechny údaje neustále pod kontrolou…Nemusíte se tak o nic starat a pokud nastane nějaký problém, ohřívač vám ukáže, co se děje!

Inteligentní OKHE SMART vás prostě nezklame. Více na www.dzd.cz.