ROLROLS s.r.o. nabízí moderní markýzy v mnoha provedeních!

Venkovní markýzy patří v současné době k nejoblíbenějším typům stínící techniky a není to jen pouhá náhoda. Venkovní markýzy jsou totiž výborným způsobem, jak zabránit průniku slunečního světla, zajistit příjemný stín a navíc i skvěle vypadají. Markýzy také přinášejí širokou variabilitu použití….

 
  

 
Široká nabídka uspokojí každého
Společnost ROLROLS s.r.o. nabízí venkovní markýzy v 18 typech konstrukcí a vybrat si můžete z 260 různých barevných odstínů. Markýzy od ROLROLS s.r.o. je také možné mít v minimálních šířkách od 180 do 1200 cm a vysunutím od 150 do 500 cm. Vybrat si můžete i různé druhy ovládání: ručně, klikou, motorem nebo motorem s dálkovým ovládáním v kombinaci s větrným a slunečním čidlem. Záleží pouze na vás.

markýzymarkýzy

Košové, výsuvné, sklopné a řada dalších
Markýzy je možné mít v několika typech konstrukcí, které jsou určené pro různé použití. Pro obchody se například výborně hodí sklopné nebo košové markýzy. Zajistí v obchodě efektivní stín a pokud zvolíte i vhodnou barvu – mohou vám i přilákat zákazníky. Pro rodinné domy se potom skvěle hodí velmi praktické výsuvné markýzy. Tento typ markýz má patentovaná kloubová nebo teleskopická ramena, která dodávají markýzám výjimečný a elegantní vzhled a poskytují v každé pozici vysunutí dokonalé napnutí látky. ROLROLS s.r.o. nabízí také velkoplošné markýzy pro zahrádky restaurací nebo stále více oblíbené samostojící markýzy.

markýzymarkýzy

4 typy montáží markýzy
ROLROLS s.r.o. vám může markýzy namontovat čtyřmi způsoby, takže nemusíte mít strach, že budete mít s instalací markýzy problémy. Možná je montáž na zeď, pod převis, do krovu nebo speciální kotvení, díky kterému je markýzu umístit kamkoliv.

Kompletní nabídku společnosti ROLROLS s.r.o. najdete na www.rolrols.cz