Když chcete perfektně umytá okna

 

Máme s manželem na okraji Prahy malý penzion, ale i malý penzion rovná se spousta oken. Naše pokojské okna sice umývala, ale nikdy to nebylo dokonalé. Nebylo to bohužel v jejich silách.

 

Chtěla jsem perfektně odvedenou práci, ale již jsem nechtěla své zaměstnance vystavovat nebezpečí, které je s umýváním okem spjato. Rozhodla jsem se svěřit tuto práci raději odborníkům. Okna bylo třeba nejenom umýt, ale, pokud možno, navrhnout nějaké řešení toho, aby se okna nemusela umývat tak často.

 

Pátrala jsem po nějaké firmě, která by splnila mé požadavky. A na doporučení mé tety jsem kontaktovala A SERVIS LIPKA s.r.o. V jejich penzionu, v Praze, A SERVIS čistil koberce a umýval okna a teta byla moc spokojená.

 

Domluvila jsem se s centrálou na platbách a termínu čištění a za týden k nám přijeli pánové vybavení čistícím prostředky a horolezeckou technikou. Některá místa, kde byla potřeba okna umýt, byla totiž obtížněji dosažitelná, a tak se pánové museli jistit. Bylo vidět, že jsou to naprostí profesionálové a vůbec jsem o ně neměla strach.

 

Okna pečlivě umyli a doleštili je suchou plenou. Nepoužili žádná leštidla a i přesto se okna nádherně leskla! Navíc poctivě vydrhli i parapety a rámy oken.  Nakonec na umytá okna pracovník firmy, nanesl nano impregnaci, která zajistila, že máme na pár let s mytím oken vystaráno. Nano impregnace je totiž velmi zajímavá technologie, která vydrží až 6 let, a díky ní nečistoty z oknech spláchne i pouhý déšť!  Moc děkuji A SERVISU za jejich profesionální přístup a kvalitně odvedenou práci.

 

 

 

 

 

Voskování, nano impregnace podlah, čištění koberců Praha

 

A SERVIS LIPKA, s.r.o. se specializuje na strojové čištění koberců a podlah. Čištění koberců strojovou metodou v Praze provádí zejména v institucích, kancelářích, firmách, úřadech, nemocnicích, školách, domácnostech, bytech, rezidencích. Používají různé dezinfekční chemie, které jsou spolu s kotoučovým strojem použity na důkladné vykartáčování nečistot ze struktury koberce.

 

 

Chemie na sebe naváže veškeré nečistoty a škůdce. Vše odsají pomocí vysoce výkonného vysavače, ten zbaví koberec veškerých nečistot a vlhkosti. Zákazníci se často obrací na firmu kvůli vysoce znečištěným kobercům, které jako jedna z mála, dokáže  A SERVIS  dokonale zbavit všech nečistot a zašlých skvrn.

 

Hlavně v místech, která jsou vysoce frekventovaná – restaurace, úřady, firmy, kanceláře, školy a kluby. Zajistí pro Vás kompletní službu čištění, voskování, impregnaci, odmaštění, mytí všech druhů podlah, betonové podlahy, vinylové, průmyslové, epoxidové, lité podlahy, esd stěrky, dřevěné podlahy, plovoucí podlahy, kamenné, přírodní, mramorové, teracové, vymývané teracové, pískovcové, žulové, PVC podlahy, dlažby, linolea, marmolea, zámkové dlažby.