Investujte 1 den do budoucnosti – bezpečnostní dveře

Jakou roli hraje v lidském životě 1 den? Může hrát nicotnou, může však hrát obrovskou. Na jednu stranu zažije skoro každý ve svém životě takovýchto dní tisíce, na druhou je mnoho lidí, kterým jeden den obrátil celý život naruby. A největší utrpení přináší vědomí, že to bylo jen nedbalostí a mohli jsme tomu předejít. Bezpečnost naší rodiny je tím nejcennějším, co v životě máme, i Vaši rodinu kvalitně ochrání bezpečnostní dveře od společnosti D&L Mont.

 
  

 

Nepokoušejte náhodu, vsaďte na bezpečnost
bezpečnostní dveřePo celém světě naleznete lidi, kterým jeden den změnil celý život. Mohla to být nehoda, mohla to být chvilka nepozornosti, a mohlo to také zapříčinit podcenění bezpečnosti bytu nebo domu. Bezpečnostní dveře jsou tak naprostou samozřejmostí – s nimi rozhodně bezpečnost nepodceňujete. Přesvědčte se i Vy, jak mohou bezpečnostní dveře ochránit celou Vaši rodinu i firmu a kancelář. Je takřka nemožné se přes ně dostat!

Za jeden den máte nové bezpečnostní dveře
A tento nárůst bezpečí – instalací bezpečnostních dveří včetně zárubní – bude trvat jen jeden den, což je možné pouze díky použití speciálních rychletuhnoucích betonových směsí. Včetně štukování ostění. To vše se stihne za jeden den, tudíž to nejsou žádné zdlouhavé stavební práce, kvůli kterým se musíte na pár dní vystěhovat z domu.

Bezpečnostní dveře nejvyšší kvality
Tyto bezpečnostní vchodové dveře (v nabídce naleznete i bezpečnostní interiérové dveře) patří mezi špičku. Jedná se o renomované značky bezpečnostních dveří GERDA, NAPAKO, SHERLOCK, SECURIDO a nově SKYDAS, ceny vchodových bezpečnostních dveří začínají již na 11 000 Kč. Máte-li zájem o klidný spánek a klid na duši, bezpečnostní dveře Vám obojí zaručeně poskytnou. Více informací a kompletní nabídku bezpečnostních dveří a doplňků naleznete na

www.dlmont.cz.