Světlo, kde není prostor na kompromis

 

Tradiční nabídka v obchodních centrech a velkých Hobby prodejnách nemůže uspokojit nejnáročnější klientelu hledající nadstandardně elegantní a především kvalitní světla. Po pravdě řečeno o to těmto prodejnám ve své podstatě nejde. Právě z těchto důvodů vznikl internetový portál Ráj svítidel, díky němuž se designově louvreelegantní a naprosto unikátní modely dostávají do všech koutů naší republiky. Pojďme se podívat jen na malý výčet toho, co vás na portálu o luxusních světlech čeká.

Elegantní stolní lampička Louvre

Pokud jste již otráveni nic neříkající nabídkou stolních lampiček tuctových tvarů, dejte šanci modelu Louvre, který je zhotoven do precizní vlnky. Tento netradiční design a zároveň kvalitní zpracování propůjčuje i tak obyčejnému osvětlení do pokoje nezaměnitelný půvab a ihned se stane doménou jakéhokoliv stolu nebo komody. Součástí světla jsou i LEDky o spotřebě 20W, přičemž výkon světla odpovídá 120W tradiční žárovce.

 

Stojací lampa Louvre

Stojací lampa Louvre spadá do kategorie designového osvětlení pro náročné. Jedinečný tvar linky, který je pro modely Louvre typický vynikne v jakémkoliv prostoru. Navíc můžete využít možnosti si sestavit kompozici z celé série a vytvořit si tak unikátní interiérový vzhled. Osvětlení do domácnosti není jen nutným prostředkem k zajištění světla, ale plnohodnotným prvkem designového konceptu. Díky skvělému tvaru se světlo ze stojací lampy perfektně rozloží. Všechny světla z řady Louvre spadají do energetické třidy A.

Designové svítidlo Louvre

Designové svítidlo z řady Louvre je neobyčejně luxusním prvkem, který dokáže dopomoci k nastolení originálního vzhledu dané místnosti. Jedná se o aktuální novinku mimořádně populárního výrobce Wofi. Pro navýšení komfortu můžete světlo stmívat nástěnným stmívačem.