Vinylové podlahy Wicanders Vinylcomfort v přírodních dekorech

Vinylové podlahy jsou vysoce odolnou podlahovou krytinou, která se vyskytuje v mnoha rekonstruovaných a zmodernizovaných domácnostech. Do každého interiéru se však hodí jiný typ vinylové podlahy. Pokud musíte vycházet např. z konstrukční výšky a nemůžete použít standardní vinylovou podlahu, instalujte do místností plovoucí podlahu od Wicanders Vinylcomfort!

 

Vinylová podlaha  Wicanders Vinylcomfort má sílu

Zatímco klasické vinylové podlahy mají tloušťku 2 až 2,5 mm, plovoucí podlaha Wicanders Vinylcomfort má celkovou tloušťku 10,5 mm a nelepí se. V nabídce naleznete úchvatné dekory imitující dřevo nebo kámen. Nášlapná vrstva o síle 0,3 mm zajišťuje, že se vinylová podlaha jen tak neopotřebuje. Snadno se pokládá, neboť je opatřena zámkovými spoji. Po podlaze se nebudou rozléhat vaše kroky – podlaha je totiž opatřena dvojitou integrovanou korkovou vrstvou.

 

Podlahy Wicanders s přírodními dekory

Vinylové podlahy Wicanders Vinylcomfort jsou oblíbené z toho důvodu, že dokonale imitují přírodní motivy a pyšní se skvělými tepelně-izolačními a zvukovými vlastnostmi. Tyto podlahy naleznou své uplatnění v každé domácnosti, komerčních prostorech s nízkou zátěží, hotelových pokojích a kancelářích. Položte je na podlahy svého bytu a přesvědčte se o tom, že vaše rozhodnutí bylo správné!

 

Nesporné výhody vinylových podlah Vinylcomfort

Vinylové podlahy od Wicanders jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů a žádná jejich součást neobsahuje zdraví škodlivé formaldehydy. Povrch podlah se lehce udržuje a nezůstávají na nich stopy od nešetrného zacházení. Potěší vás moderní design těchto podlah a jejich dostatečná zvuková izolace. Položit ji zvládnou i domácí kutilové, kteří vlastní potřebné nářadí a mají dostatečné zkušenosti.

Pořiďte si vinylovou podlahu Wicanders Vinylcomfort a odhalte všechny její výhody, o kterých se vám ani nesnilo!

Více informací a inspiraci najdete také  na: https://www.svetpodlah.cz/