BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o. rozšiřuje nabídku také o kvalitní garážová vrata

 

Cílem společnosti BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o. je poskytovat svým zákazníkům vysoce kvalitní výrobky do stavebních otvorů všech typů budov. Pro splnění těchto účelů najdete v sortimentu plastová, hliníková i dřevěná okna. Dále nechybí ani plastové a hliníkové dveře, profily k zimním zahradám a mnoho příslušenství. Jediným druhem sortimentu do stavebních otvorů na stavbách, který jste až doposud nemohli v nabídce najít, jsou garážová vrat. Protože BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o. chce svým zákazníkům nabízet opravdu kompletní sortiment výplní do stavebních otvorů, padlo i rozhodnutí o zařazení garážových vrat do nabídky.

 

Kvalita je důležitá v každém odvětví

Mezi cíle společnosti BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o. nepatří pouze nabízet kompletní sortiment stavebních výplní. Společnosti velmi záleží také na kvalitě nabízených druhů. Vždy se snaží o to, aby kvalita nabízených výrobků byla na maximální úrovni, ať už se jedná o jakýkoli druh. Většinu sortimentu vyrábí sami ve vlastních výrobních halách a zde si výrobní kvalitu pečlivě hlídají. To platí pro plastová okna i všechny ostatní výrobky. Garážová vrata v  nabídce nejsou výrobkem BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o., ale výrobce, se kterým spolupracuje splňuje veškeré parametry, které jsou pro důležité. Jedná se o stabilního výrobce s dlouholetou tradicí, který využívá kvalitní materiály, zpracovává je moderními technologiemi a nabízí široký výběr s důrazem na efektivitu. Právě proto se společnost  BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o. rozhodla pro spolupráci s tímto výrobcem a nabízet kvalitní garážová vrata.

 

Garážová vrata LOMAX vás kvalitou nezklamou

Garážová vrata Lomax patří na našem trhu mezi uznávané značky s dlouholetou tradicí. První druh garážových vrat této značky vyjel z výrobní linky již v roce 1992. Od začátku působení na trhu se také LOMAX neustále snaží inovovat a rozšiřovat svůj sortiment o takové druhy vrat, které by splňovaly veškeré požadavky moderního stavebnictví. To nejen v případě kvality, ale také estetiky a efektivity. Z těchto důvodů vám nyní také nabízí kompletní sortiment garážových vrat Lomax také BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. I v nabídce této společnosti nyní najdete sekční, posuvná, rolovací i průmyslová garážová vrata včetně originálního příslušenství a doplňků.

 vrata

Kompletní nabídku vrat a stavebních výplní najdete na www.bohemiaplast.cz.