Proč se rozhodnout pro srubový dům

 

Ptáte se proč se rozhodnout pro srubový dům? Tak se na malý moment zastavte a rozhlédněte se kolem sebe. Dnešní svět si žije svým vlastním tempem. Ihned jakmile vystoupíte ze dveří svého domu, odnese vás silný proud do víru velkoměsta a pracovního nasazení. Civilizační touha vlastnit všechno hned bez jakéhokoliv otálení nevytváří příliš optimální podmínky k odpočinku. Dřevostavby v podobě rodinných srubových domů či víkendových chatiček jsou tak skvělou alternativou vyvažující moderní uspěchaný život. Do dřevostaveb od společnosti Woodlife se jednoduše zamilujete. Síla přírodního materiálu dokáže interiéru vdechnout nezaměnitelný půvab a zároveň vytváří skvělé podmínky pro dlouhodobé bydlení. Podívejme se na další nepostradatelné výhody dřevostaveb.

 

Dřevostavby od společnosti Woodlife

Společnost Woodlife se na českém trhu pohybuje již od roku 2007 a za jejím zrodem stála skupina zkušených odborníků. Díky tomu si ihned získala pozornost široké veřejnosti a nyní se řadí mezi přední poskytovatele služeb v oblast projektování a výstavby dřevěněných domků. Srubové domy a chaty jsou vyráběné výhradně z kvalitního sušeného smrkového, cedrového nebo borového dřeva. Finální produktem se vždy stává mimořádně kvalitní dům sloužící ke zdravému a dlouhodobému bydlení.

 

Hlavní výhody dřevostaveb

Výhody dřevostavby nevycházejí z použitého materiálu ani ze zvolených technologických postupů. Vše se odvíjí od profesionálního a zároveň zodpovědného přístupu dané společnosti. Dřevostavby od Woodlife mají skvělé statické vlastnosti. Dřevo není křehké, ale elastické. Specifická struktura buňky má příznivý vliv na stavebně fyzikální vlastnosti. Vykazuje se vysokou pevností při minimální hmotnosti. Navíc funguje jako účinný přírodní regulátor vlhkosti a je antistatický, což ocení především alergici.