Zastínit interiér exteriérovými nebo interiérovými druhy stínění?

 

Tuto otázku si bude klást zřejmě každý majitel rodinného domku, který se bude rozhodovat o stínění interiéru domácnosti. Stínění interiéru je zapotřebí z důvodu možnosti nastavení optimální hladiny slunečního osvětlení domácnosti. V noci brání pronikání ostrého pouličního osvětlení do místnosti. Může zabránit i přehřívání interiéru a má mnoho dalších výhod. Jaký druh se tedy hodí více a který preferovat.

 

Oba způsoby mají něco do sebe

Ať už se jedná o exteriérové stínící prvky nebo interiérové stínící prvky, rozhodující je jejich kvalita a také nabídka výrobců. Pro výběr stínící techniky byste měli volit takové výrobce, kteří zajistí vysokou kvalitu všech druhů stínění a nabízí komplexní sortiment v obou kategoriích. Jedině takoví výrobci vám dokáží poskytnout odborné a hlavně nezaujaté poradenství. Pokud budete nakupovat u prodejce, který se soustředí pouze na interiérové druhy stínění, samozřejmě vám bude tvrdit, že tento způsob je nejlepší. To platí i v opačném případě. Pokud budete vybírat u společností, které vyrábí oba druhy stínění, výběr bude komplexní a poradenství nezaujaté. Na našem trhu vám tuto možnost nabízí společnost Bohemiaflex CS, s.r.o. Ta na našem trhu patří k největším a nejkvalitnějším výrobcům a prodejcům stínící techniky.

 

Téměř na všechna okna se dají využít oba způsoby stínění

Téměř všechny modely oken mohou být osazeny vnitřními i venkovními systémy stínění. Exteriérové druhy jsou považovány za kvalitnější způsob stínění, protože mohou poskytovat i možnost zateplení a brání tepelným únikům. Nejvyužívanějšími typy oken jsou obdélníková a čtvercová. Ty mohou být osazeny oběma typy žaluzií (interiérové, exteriérové), využity mohou být i interiérové rolety, exteriérové rolety, Screenové rolety, nebo rolovací rolety. Úzká a vysoká okna mohou být osazena v exteriéru Screenovými roletami a žaluziemi a v interiéru se mohou využít interiérové rolety, žaluzie nebo plissé. Takto lze pokračovat i u netradičních rozměrů a tvarů oken. Profesionálové u Bohemiaflex CS, s.r.o. vám vždy rádi poradí při výběru vhodného druhu stínící techniky pro vaší domácnost.

 

Kompletní nabídku stínící techniky najdete na www.bohemiaflex-cs.cz.