Garážová vrata od Altomy se rozhodně vyplatí

Potřebuje vaše garáž kvalitní garážová vrata? Chcete nakupovat kvalitní výrobky, které jsou spolehlivé a odolné? Chcete, aby společnost, u které si vrata koupíte vám nabídla vysokou záruku, široké příslušenství a spoustu dalších důležitých služeb? Jestli ano, tak právě garážová vrata od společnosti Altoma jsou pro vás ta pravá.

 

Altoma je stabilní firma s dlouholetou tradicí
Společnost Altoma se na prodej garážových vrat specializuje již od svého vzniku v roce 1992. na začátku se jednalo pouze o drobnou firmu, která měla po dvou letech působení na našem trhu pouze 5 pracovníků. Jak postupoval čas, společnost se stále rozvíjela. Stále přibývaly nové služby i produkty, které Altoma svým zákazníkům nabízela. V současnosti má společnost Altoma více, než 25 zaměstnanců. Počet instalací se rozrostl na více než 35 000. A v roce 2009 zavedla firma také službu NONSTOP SERVIS, která umožňuje zákazníkům kontaktovat Altomu kdykoliv. Díky tomu se  stala Altoma jednou z největších a především nejuznávanějších společností, které se specializují na prodej garážových vrat.

 

garážová vrata

 

Nejen kvalitní služby, ale také kvalitní výrobky
V sortimentu společnosti Altoma najdete garážová vrata pouze od silných a spolehlivých dodavatelů. Mezi nejvíce celosvětově uznávané společnosti v oblasti výroby garážových vrat patří společnost Hormann. A právě tato vrata   najdete u společnosti Altoma. Vybírat můžete ze sekčních garážových vrat, rolovacích, výklopných nebo stranových. Ke všem druhům garážových vrat je nabízené kompletní příslušenství a také kompletní servis.

 

Kompletní informace o kvalitách Altomy najdete na www.altoma.cz