Garážová vrata třikrát jinak ale vždy vysoce funkční a moderní

Uvažujete o výměně vašich starých garážových vrat? Nebo právě stavíte garáž a přemýšlíte nad nejlepším řešením? V obou případech najdete řešení u společnosti ALUROL, která nabízí kvalitní garážová vrata hned v několika variantách..

 

 
  

Důmyslné konstrukce potěší i svým designem 
Společnost ALUROL patří již více než dvacet let k předním českým výrobcům roletových a vratových systémů. Svůj vysoký standard výrobků si drží i dnes, a právě díky tomu vám může nabídnout špičková garážová vrata ve třech typech provedení. Garážová vrata spoolečnosti  ALUROL vás potěší nejen svou důmyslnou konstrukcí ale i moderním designem, který je v dnešní době velmi žádaný.

garážová vrata

Výklopná, rolovací nebo sekční?
Před nákupem garážových vrat budete jistě řešit otázku, jaký typ si pořídíte. V nabídce společnosti ALUROL najdete výklopná, rolovací nebo sekční garážová vrata. Každý typ vrat je jiný a přináší své specifické výhody. Velkou výhodou výklopných garážových vrat jsou jistě nízké pořizovací náklady a také jejich jednoduchá konstrukce. Výklopná vrata od firmy  ALUROL můžete mít v provedení bílá, hnědá, v imitaci zlatého dubu nebo v libovolném odstínu RAL. Rolovací vrata potom najdou uplatnění zejména tam, kde požadujete, aby vrata v otevřeném stavu nezabírala místo. Hliníkové lamely vypěněné polyuretanem se totiž navíjejí do schránky umístěné zpravidla pod stropem garáže. Posledním typem jsou sekční garážová vrata, která patří k nejoblíbenějším. Jejich největší výhodou jsou dobré izolační vlastnosti a také atraktivní design

vratavrata

Pohodlné ovládání 
Všechny typy garážových vrat můžete ovládat ručně, ale ALUROL nabízí také instalaci motorického a dálkového ovládání, které je velmi příjemné a usnadní vám vaši práci.

Kompletní nabídku a více informací najdete na www.alurol.com