Je skleněné zábradlí bezpečné

Při hledání vhodného materiálového konceptu při sestavování plánu ohledně vybudování zábradlí většinou volíme dřevo, kov nebo plast. Důvody jsou zcela jasné – dřevo se hodí do dřevostavby, kovové zábradlí budí pocit velké bezpečnosti a plastové zábradlí zase poskytuje pomocnou ruku při nalezení levnější možnosti.

Vedle těchto variant je zde ještě jedna skvělá možnost a tou je skleněné zábradlí. V tomto článku se vám pokusíme nastínit vše o mylných představách vedoucích ke zbytečným obavám o svou bezpečnost, přece jen sklo vnímáme jako křehký materiál.

 

Výroba skleněného zábradlí

Skleněné zábradlí se samozřejmě nevyrábí z tradičního skla, které by se rozbilo při minimálním nárazu. Je vyrobeno nejmodernějšími technologickými postupy, takže odolá i většímu nárazu. Kromě toho mu tyto postupy propůjčují i další neméně zajímavé vlastnosti – mezi které patří především pevnost a nízké riziko rozbití. Všechny tyto vlastnosti předesílá skleněné zábradlí vyhotovené pod zastřešením společnosti Equipe.

Ta se samozřejmě postará i o celkovou realizaci a v případě potřeby vám vytvoří plán na míru. První kontakt a nezávazná schůzka je zcela zdarma, kde se dozvíte vše o dostupných možnostech i předběžné kalkulaci.

 

Skleněné zábradlí od Equipe

Společnost Equipe patří v oblasti výroby a realizace skleněného zábradlí k favorizujícím týmům na českém trhu. K celkové problematice přistupuje komplexně, takže nejde jen o prodejce katalogových návrhů, ale dokáže s každým klientem vyřešit jakékoliv prostorové nesrovnalosti a navrhnout vždy to nejlepší řešení.

Skleněné zábradlí společnosti Equipe je známé i svým nadstandardním designem, pro který se stává jasnou volbou i náročné klientely. Kalené sklo je zárukou dlouhověkosti stejně tak, jako profesionální přístup celého realizačního týmu.