Jak donutit zeminu, aby dokázala na jaře vsáknout velké množství vody bez pohromy?

 

Problémy se správným zasakováním dešťových srážek do země mohou vznikat v období celého roku. Problémy mohou vznikat na zahradách rodinných domů, ale také na komerčních plochách, jako jsou například parkoviště, odstavné plochy, ale také veřejné zatravněné plochy. Pokud se srážky nemůžou postupovat do půdy zasakovat zůstává na jejím povrchu a vznikají nemalé obtíže. Přitom se správné zasakování srážkových vod do zeminy dá vyřešit velmi jednoduše.

 

S řešením vám může pomoci ASIO, spol. s r.o.

Společnost ASIO je na našem trhu známá, jako spolehlivý partner a specialista v oboru čištění vod a jejich úpravy. V tomto oboru se jedná o jednu z nejspolehlivějších firem na našem trhu. Ovšem oblast působnosti společnosti ASIO, spol. s r.o. nekončí pouze u oblasti čištění a úpravy vod. Může vám pomoci také při problémech se správným zasakováním vody do země. Všude, kde nechcete, aby zůstávala voda na povrchu, ale zemina jí nezvládá sama vsáknout, můžete využít produktů pro správné hospodaření s dešťovou vodou a její správné vsakování. I složitý problém může mít jednoduché řešení.

 

Stačí pod povrchem udělat odpovídající drenáž

Drenážní systémy ASIO dokáží velmi účinně zajistit odvodnění veškerých soukromých i komerčních ploch. Stačí pod povrch usadit ten správný druh drenážního systému nebo zasakovací nádrže. Ty dokáží dešťovou vodu účinně uschovat a postupně zasakovat do zeminy. V oblasti drenážních systémů vám společnost ASIO, spol. s r.o. nabízí několik druhů drenáží. Jejich vzhled i velikost jsou odlišné a využití také. S výběrem toho správného drenážního systému pro vaše účely vám samozřejmě mohou poradit odborníci z ASIO, spol. s r.o.

 

Kompletní informace najdete na www.asio.cz