Jedině správně vybraný lustr se může stát příjemným prvkem interiéru

Stále chodíte po vašem pokoji a říkáte si, že „tu stále něco chybí nebo neladí”, potom se zkuste podívat nahoru. Možná je to právě lustr. I tento interiérový doplněk je nutné mít v souladu s celkovým laděním pokoje. Jaký lustr vybrat? 

 

 

 

 

Funkčnost a design jsou na prvním místě
Atmosféru interiéru vytváří především doplňky a detaily – a právě do této kategorie se řadí i lustry. Jejich výběr totiž nelze podcenit. Při výběru musíte dávat pozor především na jejich funkčnost – některé lustry jsou sice krásné, ovšem světlo z nich je nedostatečné. Nebo naopak – lustr je výkonný ale design naprosto neaktuální. Pokud si chcete vybírat pouze z kvalitních lustrů, potom se zajímejte o nabídku specializovaného internetového obchodu rajsvitidel.cz. Najdete zde celou řadu moderních lustrů (mezi nimi například i lustry do obýváku) v mnoha různých designech.

lustrlustr

Jaký si vyberete vy?
Lustr by měl vždy ladit s celkovým designem pokoje. Výběr je ovšem mnohdy nedostačující, takže se tento požadavek těžko plní. Pokud ale vsadíte na nabídku na rajsvitidel.cz, rozhodně z výběru nemusíte mít obavy. Najdete zde lustry v super moderním designu nebo například i lustry, které připomínají časy dávno minulé. Mezi nejoblíbenější patří v současné době Svítidlo CASTORE sospensione, které pochází z dílny italských návrhářů. Vyznačuje se jednoduchým a přesto super moderním designem. Oblíbené jsou i lustry, které připomínají svítilny našich babiček nebo lustry s abstraktními motivy připomínající řecký styl. Záleží ale pouze na vás, které svítidlo si vyberete…

Kompletní nabídku najdete na www.rajsvitidel.cz